Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lotaria Amerikane......!
LIMMI
Postuar nė: 16.03.2009, 01:19
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Te nderuar antr edhe njiher e pata hap nji tem njejt si kjo,po ateher kerkova nji ndihm tjeter tash diqka me tjeter.
Ne Shqiperi luhet shume kjo qe quhet Lotaria Amerikane dhe shume shqiptar fitojn GREEN CARD per te jetuar ne SHBA.
Ka shume faqe ne net ku mund te aplikohet po disa jan te pabesueshme sepse jan te falsifikuara.

A mund dikush te me tregoj se ne Maqedoni ne cilin qytet aplikohet LIVE jo me internet??
Nese diksuh ka me shume info rreth kesaj Llotarie.

Rrespekt .............


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio