Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Ju Pershendes Te Gjitheve Kudo Qe Jeni
elenamcdown
Postuar nė: 18.04.2007, 14:41
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 6978
Bashkangjitur: 18.04.2007Emri im eshte Taulant.
Kam lindur ne Vloren heroike (Shqiperi).
Kam mbaruar Universitetin e infermierit ne Vlore
Kam 15 vjet larguar nga Shqiperia, ne emigrim.
Punoj dhe jetoj bashke me familjen (nenen, babain, dhe vellain) ne brigjet e arta te Australise. Shpresoj te kthem ne Shqiperi per pushime pas 15 vjetesh. Shpresoj se gjendja ka ndryshuar. Sidoqofte Ju pershendes te gjitheve kudo qe jeni, faleminderit
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 18.04.2007, 15:17
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Shpresojm nje here te kalosh caste te mira ne forumin studentor me pastaj te deshirojm gjithashtu te kthehesh ne vendelindje mire e shendosh gjithe te mirat.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
fisniku
Postuar nė: 18.04.2007, 15:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Mire se na erdhe Taulant,shpresoje edhe une qe do e kalosh qaste te mira ne kete forum studentor.
Eh,po kalofsh edhe shume ma mire ne vendelindje.
Te pershendes edhe njehere.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 18.04.2007, 16:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Mire se na ke ardhur Taulant,gezohem tej mase qe edhe shqiptaret nga Australia e gjejne rrugen per ne kete forum studentor smil3dbd4d6422f04.gif shpresoj te jesh mire me shendet dhe gjith te mirat,caste fantastike ne Shqiperi...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 18.04.2007, 19:05
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Dhasht Zoti te keni shendet dhe te ktheheni ne atdhe...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 18.04.2007, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006mir se ke ardhur taulant
te deshiroj te kalosh mir ne ket forum

bay
PM
Top
DreniCa
Postuar nė: 29.11.2007, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007Mire Se Vjen E mire se na gjen
PMUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio