Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kuriozitet: Goli I Messit I Njejte Si I Maradones
andej
Postuar nė: 19.04.2007, 05:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 5498
Bashkangjitur: 27.01.2007ASA (Albania Sport Agency)- Messi fenomeno keshtu e paraqesin mediat lojtarin e Barcelones i cili sot ne duelin me Getafe ne ndeshjen e gjysemfinales ka shenuar nje gol spektakolar - Mer topin prej mesit te fushes se vet ,kalon tre lojtar kundershtar dhe ne fund edhe portierin e Getafes dhe tund golin.Kete gol e krahasojne me golin e Maradones ne boterorin 1986 kunder Anglise ( e keni video me poshte ). Ju mbetet juve te shikoni golin dhe te vertetoni vet se per ē'fare klasi lojtar eshte. Barcelona fitoi me rezultat 5-2 dhe tani me eshte ne finale te Copa del Rey, me golat e shenuar nga:

Goli i Messit kunder Getafes: KLIKO KETU
Goli i Maradones kunder Anglise me 1986: KLIKO KETU


www.Albania-Sport.com
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio