Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Botohet Numri I Parė I Revistės Ekonomike Valuta
Biznesi
Postuar nė: 19.04.2007, 08:24
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5701
Bashkangjitur: 09.02.2007Gjatė ditės sė djeshme nė UEJL shpėrndahej gratis revista ekonomike “Valuta”, e cila pėrndryshe e kishte ēmimin prej 50 denarėsh.
Para sė gjithash URIME pėr stafin qė qėndron pas kėsaj reviste. Mendoj se ėshtė njė projekt pėr tu pėrshėndetur, pasiqė njė revistė e tillė ka munguar nė tergun medial tė shqiptarėve nė Maqedoni.
Do tė ishte e arsyeshme tė jepni mendimin tuaj pėr cilėsinė e kėsaj reviste, duke u nisė nga tekstet qė ishin te prezentuara, radhitja si dhe kualiteti i letrės. Thejsht ēka ju pėlqente dhe ēka nuk ju pėlqente tek “Valuta”. Jepni propozimet tuaja pėr temat qė do tė ishte e arsyeshme tė trajtohen nė kuadėr tė kėsaj reviste.
Mendimet tuaja shpresoj se do tė ndikojnė tek stafi udhėheqės dhe redaksia e “Valutės”, nė mėnyrė qė kjo revistė nė tė ardhmen tė ketė tekste sa mė cilėsore dhe njėkohėsisht tė ketė njė jetė tė gjatė nė tregun medial tė Maqedonisė.
PM
Top
basketbolisti
Postuar nė: 03.10.2007, 19:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007pata rastin ta lexoj dhe mpelqejti


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio