Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Quiz Per Studentet E Usht-se, Prof. Dr Hamdi Daci
Lauras
Postuar nė: 19.04.2007, 17:13
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 6956
Bashkangjitur: 16.04.2007Mbreme, 18 Prill 2007 ne ora 23:00 nje nga te punesuarat e USHT-se vizitoji Hamdi Dacin ne dhomen e moteli. Ajo kalojti atij diku redh 2 ore.

Pyetje per ju Studente te USHT-se dhe te punesuare ne USHT.

Cila ishte ajo qe beni ate vizite dhe pse? C'interes ka ajo?
(une e di cila ishte dhe pse por dua te di se vall ju dini cbehet ne USHT dhe cilat punesohen dhe cilat jo)
PM
Top
fato1
Postuar nė: 19.04.2007, 17:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007A tash e keni kuptuar se cfar po bahet ne USHT aaaa???ofofofof
kushdo qe te kete qene mjer per veten e saj
pershendetje
PM
Top
allma
Postuar nė: 19.04.2007, 17:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007Mos fol kot o ti i paskrupullt dhe torollak. Hamdi Daci vie tė premteve prej orės 10 deri nė 13 dhe shkon prap nė Prishtinė. Nuk rrin as njė minutė pas orės 13. Ti ose je i marrė ose ke problem te ky profesor, sepse ky profesor nuk kalon dot studentin pa e merituar. Qė nga fjalia e parė vėrehet se ti gėnjen. Profesori Hamdi vjen nesėr me datėn 19.

Ti o LAURAS Mos shpif se do tė haj dreqi i zi. Dikush del e ti then dhėmbėt.

U bėj apel forumistėve tė sinqertė qė tė fillojnė t'i turpėrojnė kėta tipa qė nuk kanė fije turpi pėr ate ēfarė flasin kėtu.


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
atc
Postuar nė: 19.04.2007, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007o Rami Mislimi hap djal syte dhe moderoje ket forum te shpifjeve se shpejt do kesh problem me ndonje nga ata ndaj te cileve shpifet
PM
Top
Lauras
Postuar nė: 19.04.2007, 20:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 6956
Bashkangjitur: 16.04.2007Shekojeni orare e provimeve per diten e djeshme (Merkure) shpallur ne faqen e USHT-se dhe do shekoni se ku ishte Profesori i lart permendur.

Data 18.04.2007, Metodika e Gjuhes Angleze.( Dega e gjuhes Anglisht)
PM
Top
tetovari-007
Postuar nė: 20.04.2007, 01:39
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6435
Bashkangjitur: 19.03.2007 Citim (Lauras @ 19.04.2007, 17:13)
Mbreme, 18 Prill 2007 ne ora 23:00 nje nga te punesuarat e USHT-se vizitoji Hamdi Dacin ne dhomen e moteli. Ajo kalojti atij diku redh 2 ore.

Pyetje per ju Studente te USHT-se dhe te punesuare ne USHT.

Cila ishte ajo qe beni ate vizite dhe pse? C'interes ka ajo?
(une e di cila ishte dhe pse por dua te di se vall ju dini cbehet ne USHT dhe cilat punesohen dhe cilat jo)

se cka bejne profesoret jasht orarit te punes nuk eshte me rendesi.

per punesimin ne usht nuk vendosin vet profesoret, por vendos dikush tjeter.

nese ti ke ra prej provimit te ky profesori nuk te ka faj askush, e kurse tash mudohesh me lloj lloj pallavrash te hakmeresh. nese ke ra prej provit ne prill, meso dhe ka edhe termine tjera dhe me siguri do te japish provin.


te uroj sukses
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 20.04.2007, 08:05
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Lauras

Un kam patur tre perovime tek Hamdi Daci. Te ju them te drejten keto provime apo thene me sakt serioziteti i tij ne pune ka bere qe un te permirsohem shum ne aspket gjuhesor. Kur un isha student ne USHT, ky profesor vinte te premteve nga ora 10 deri ora 13 dhe ikte per Prishtine menjeher. Ne ate koh Metodike jepte dikush tjeter dhe jo Hamdi Daci. Per mua eshte profesor i shkelqyer, por nese ben dicka te keqe athere pse te mos lajerohet rasti. E nese ti e ke pa se cka ben athere pse nuk shkon ne rektorat e te lamjerosh po vjen ketu e shkrun. Kjo do te thot qe se pari ti nuk je ne regull.

Per tre muaj resht kam pergaditur tre provime tek Hamdi Daci dhe kjo pergadite me ka ndihmuar shume qe te permirsoj njohurite e anglishtes dhe kam hy ne provime, i kam kalu dhe kam perfundu studimet.

Bota po digjitalizohet dhe tani rrall kush nuk ka celular te mire nga ata qe edhe incizojne. Me siguri edhe ti ke celular perse nuk e fotografove dhe ta keshe si deshmi dhe te lajmerosh rastin ??

Nuk e besoj kete qe thoni, por nese eshte e vertete athere lajmeroje rastin mos hajde ktu me shkru po shko e shkruj ne Rektorat.

Kaq kisha


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Strugani
Postuar nė: 21.04.2007, 00:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 1122
Bashkangjitur: 09.05.2006 Citim (allma @ 19.04.2007, 17:39)
Mos fol kot o ti i paskrupullt dhe torollak. Hamdi Daci vie tė premteve prej orės 10 deri nė 13 dhe shkon prap nė Prishtinė. Nuk rrin as njė minutė pas orės 13. Ti ose je i marrė ose ke problem te ky profesor, sepse ky profesor nuk kalon dot studentin pa e merituar. Qė nga fjalia e parė vėrehet se ti gėnjen. Profesori Hamdi vjen nesėr me datėn 19.

Ti o LAURAS Mos shpif se do tė haj dreqi i zi. Dikush del e ti then dhėmbėt.

U bėj apel forumistėve tė sinqertė qė tė fillojnė t'i turpėrojnė kėta tipa qė nuk kanė fije turpi pėr ate ēfarė flasin kėtu.

Allma,

Pse mundohesh te fshesh te verteten. Orari i provimeve tregon se ku ishte Hamdi Daci ate dite. A se a eshte e vertet ajo qe thote Laurasi nuk e di por qe ka shume raste te tilla ne USHT kete e dine edhe femija ne Tetove dhe jo ju.

pershendetje
PM
Top
Strugani
Postuar nė: 21.04.2007, 00:27
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 1122
Bashkangjitur: 09.05.2006Rektorati e perciell ket faqe por edhe ata jane te tille dhe nuk marin masa.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio