Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pyetje Ovl-uĒk Besim Hoda-doki, TE MERKUREN NE ETHET STUDENTORE 97 FM
sekret-84
Postuar nė: 19.04.2007, 20:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007TE NDERUAR FORUMISTA TE MERKUREN PRE MBREME E KAM DEGJUAR EMISIONIN ETHET STUDENTORE NE RADIO TETOVE, KU U THEKSUA SE TE MERKUREN E ARDHESHME NE EMISION DO KETE MYSAFIR PERFQSUES TE OVL-UĒK-sė.Andaj beni pyetjet e juaja per te merkuren dhe degjoni ate qe ju intereson
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 19.04.2007, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007i nderuar Besim pse ju si organizate u shkeputet nga SHVL-ja dhe pas marshit bete nje heshtje me te madhe se sa ajo qe premtuat
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 20.04.2007, 08:20
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Pyetja ime eshte kjo.

Z. Hoda

Ne opinion ne disa raste si organizim jeni cilesuar si krah i BDI-se dhe jeni akuzuar se po i beni Obstruksion Qeverise. Si qendron pozita juaj ne kete rast, jeni krah partiak apo jeni grupin qe jeni shkeputur nga partite politike ?


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 20.04.2007, 22:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007cka bete me maratonen jic agje dhe e dyta pse nuk i komentuat veretjet e sekretarit te PDSH RUZHDI MATOSHI
PM
Top
SHQIPERIA
Postuar nė: 30.12.2007, 17:46
Quote Post


Xhati
*****

Posti: Antarė
Postime: 247
Antari Nr: 11754
Bashkangjitur: 04.12.2007I NDERUAR QUNI OVL ESHT MAMIR SI NI PARTI SHQIPTAR AJO MENDON PER FAMILJET TE DESHMORVE FEMIT JO SHVL FAZLI VELIU KJO SHOQATE SI PAS MENDIM TIM KJO ESHT KRAHU I BASHKIM DEMOKRATIKE INTEGRIM PER BESIM HODA DUKI ESHT PUNETOR TRIM I ZOTI ESHT NUK KI PER QKA ME KRITIKA UNE I JAP PERKAHE VERTET IJ BRE KRAHU I GJATHIT I BDISE ATO JAN BANDITAT EDHE TY JE PJESE


----------------------------------------
jemi per menyre diplomatike
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio