Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prof.dhe Ass.e Fakultetit Ekonomik Usht
besarr
Postuar nė: 20.04.2007, 09:41
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 6851
Bashkangjitur: 10.04.2007Jam studentet ne kete fakultet dhe i shoh shum padrejtsi qe ndodhin.Ju lutem jepni komente cka mendoni per profesoret dhe asistentet e ketij fakulteti dhe sa ata e kryejne si duhet punen e tyre.Si ju duken perallat e Hamit Aliut qe ua tregon ne ligjerata duke e fut ne cdo te dyten fjale Shipkovicen.Si ju duket Slajdet E Seadin Xhaferit me filmat vizatimor duhet te jeni ne moshen 5 vjecare qe ata tua terheqin vemendjen,si ju duken muhabtet e Etem Isenit dhe ligjeratat me leximin e sllajdeve.Une mendoj se sikur mos kishin qene asistentet ne studentet asgje nuk do te kishim mesuarnga keta profesor.Leunora Saiti dhe Aida Idrizi jane asistentet qe ua mbulojne te kqijat e ketyre profesorve dhe me mish e me shpirt mundohen per ne.A Pajtoheni edhe ju me mua? Ndoshta duhet te ngrejme zerin ne studentet kunder ketyre profesoreve???? Hamit ALiu sdi asgje per vete e mburet me ate kur i rezon studentet prej provimit!!!!
PM
Top
tetovari-007
Postuar nė: 20.04.2007, 13:08
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6435
Bashkangjitur: 19.03.2007 Citim (besarr @ 20.04.2007, 09:41)
Jam studentet ne kete fakultet dhe i shoh shum padrejtsi qe ndodhin.Ju lutem jepni komente cka mendoni per profesoret dhe asistentet e ketij fakulteti dhe sa ata e kryejne si duhet punen e tyre.Si ju duken perallat e Hamit Aliut qe ua tregon ne ligjerata duke e fut ne cdo te dyten fjale Shipkovicen.Si ju duket Slajdet E Seadin Xhaferit me filmat vizatimor duhet te jeni ne moshen 5 vjecare qe ata tua terheqin vemendjen,si ju duken muhabtet e Etem Isenit dhe ligjeratat me leximin e sllajdeve.Une mendoj se sikur mos kishin qene asistentet ne studentet asgje nuk do te kishim mesuarnga keta profesor.Leunora Saiti dhe Aida Idrizi jane asistentet qe ua mbulojne te kqijat e ketyre profesorve dhe me mish e me shpirt mundohen per ne.A Pajtoheni edhe ju me mua? Ndoshta duhet te ngrejme zerin ne studentet kunder ketyre profesoreve???? Hamit ALiu sdi asgje per vete e mburet me ate kur i rezon studentet prej provimit!!!!

sipas tetkstin tend shihet qarte se ti paske ra prej provitit te ky profesori!
radhen tjeter kur te mesosh ma mire do te kalosh dhe per kete te deshiroj shum suksese.
PM
Top
besarr
Postuar nė: 20.04.2007, 15:03
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 6851
Bashkangjitur: 10.04.2007 Citim (tetovari-007 @ 20.04.2007, 13:08)
sipas tetkstin tend shihet qarte se ti paske ra prej provitit te ky profesori!
radhen tjeter kur te mesosh ma mire do te kalosh dhe per kete te deshiroj shum suksese.

Gabim e ke se une nuk kam ra te ky profesor por kam note te larte po problemi eshte se prej atij skamarit te msoj asgje po cka kam msu kam msu nga asistentja leonora dhe gjithcka tjeter vet.E nga ky profesor i famshem ka mesu vetem fjalet dhe punet e shipkovices asgje me shume.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio