Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dega Anglisht, Gjendja me Profesoret/Asistentet
Strugani
Postuar nė: 14.05.2006, 23:54
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 1122
Bashkangjitur: 09.05.2006Me intereson te di se si qendron gjendja ne degen e anglishtes?
Vecanerisht ana morale e tyre. I lus ata qe dine te tregojne.
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 15.05.2006, 09:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006Une kam kontaket direket me katedren e gjuhes angleze,dhe mendoj si nga ana profesionale ashtu edhe nga ana morale,jane shume te ndergjegjshem....deri tash nuk kam verejtur ndonje "te mete".

pershendetje strugan,besoj se te ndihmova sadopak

Cdo te mire


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
Njomza_22
Postuar nė: 15.05.2006, 11:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Strugani nuk ke potencuar ne cilin Universitet? te themi se a ka apo jo? ne UEJL, une mendoj se mund te kete por sdi sepse nuk jame ne ate Fakultet
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 15.05.2006, 12:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006Ne UEJL Njomza,apo Strugan!


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 15.05.2006, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Strugani

Ne USHT asht katastrof te them drejt...ka nja dy apo tre profesor te mir tjeret jane kersh dhe ligjerata ka shume pak...ne krahasim me UEJL ku me ligjerata jane shume me mir se ne USHT

ti vendos----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Lediani
Postuar nė: 19.05.2006, 01:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Hmmmm.....une mendoj se ne Katedren e Anglishtes ka te meta,por ato ndoshta ne nuk i shohim,sepse jemi faktor te jashtem...problemet ndermijet profesoreve hmmm me mire do thoja ''xhelozi'' sesa probleme eksiztojne ne te gjithe UEJL-ne,dhe keshtuqe edhe ne Anglisht mendojne...
PM
Top
Strugani
Postuar nė: 19.05.2006, 02:43
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 1122
Bashkangjitur: 09.05.2006Une e kisha fjalen per degen e Anglishtes ne USHT. Degjoj se ne Degen e Anglishtes ka profeore dhe asistente me moral te dobet.
A eshte e vertet koj?
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio