Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Per Kritikat Te Uejl
bleona_te
Postuar nė: 20.04.2007, 12:22
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 4669
Bashkangjitur: 14.12.2006Shoh teper kritika, sa i perket uejl-se qe shumica nuk jan te verteta dhe te pabaza,
kritikat jan te vlefshme ather kur jan te bazuara ne fakte, mirepo lus edhe studentet te kritikojn pak veten, mos e teproni se me sa shoh gjithqka asht ne rregull, normal qe ka disa paregullsira te imta qe nuk ja vlejn as te permenden , sepse qdo fakultet apo insititucion ballafoqet me ksi lloj problesh te imta, mirepo une them student te nderuar mesoni e studjoni e mos ja veni veshin shum gjerave te imta....Meqense edhe Uejl eshte nje universitet mjaf i ri , une per veti jam mjaft e kenaqur me kushtet qe ofrohen.

Ju pershendes
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 20.04.2007, 12:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Sigurisht kushtet teknike jane shume te mira, por kualiteti akademik qe ofrohet per studententet eshte pak i ulet.

PM
Top
wizz
Postuar nė: 20.04.2007, 15:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 141
Antari Nr: 6538
Bashkangjitur: 24.03.2007I nderuar Seeu - student!
Gazetari me nalt te shkruajti se kushtet teknike i ka shum te mira
po kualitetet akademike, un do kisha perfshire edhe administraten, i ka te ulta !
by the way mbasi lidhesh me universitetet tjera ne Fyrom haj trego ku pagujsh ne Fyrom 1500 EURO ? edhe servisat prap i kan katastrof ..
PM
Top
wizz
Postuar nė: 20.04.2007, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 141
Antari Nr: 6538
Bashkangjitur: 24.03.2007ok pajtohem deri diku me at cka ke thene..
mirepo prap se prap ka defekt ne sistem
un jam student i vitit 3 ne Seeu
Deri tash kam pas reth 45 provime nese jo me shume !
(askundi ne bot ske kaq shum provime)
edhe tash donin ta hjekin afatin e prillit !
ka shum dallavere frakcione te ndryshme dhe shum defekte ne sistemin tone ..
nuk esht edhe aq keq po prap kritikat jan te mira ..
te shpresojme se kto kritika do te mbrin deri te udheheqsia e seeu edhe do te punojne ne aspekt te permisimit te ktyre gjerave ..
PM
Top
bleona_te
Postuar nė: 20.04.2007, 18:55
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 4669
Bashkangjitur: 14.12.2006Fakt eshte qe ka mangesi, qe e ceka edhe ne shkrimin tim. Mirepo duke marr parasysh ne tersi si universitet per mendimin tim eshte mjaft universitet kualitativ.
Ne administrat gjithmon do te ket probleme se ato ballafaqohen me shum probleme dhe duke marr parasysh numrin e studentve mjaft e arsyeshme.
Sa per kualitetin e sistemit te ligjerimit jam mjaft e kenaqur .Duhet ta dini se jeni duke studjuar dhe keshte duhet te perpiqeni edhe vet ti zgjeroni njohurit , dhe jo vetem te bazoheni ne ligjerata apo planprogrami qe eshte i caktuar. E pranoj faktin se ka ende shum pun per ti regullu disa gjera mirepo pasi qe eshte universitet i ri i kuptoj kete mangesi, pervoja e ban te veten, kshtu qe shpresoj se do te avancohet edhe me teper ky universitet mirepo njekohsisht ket permirsim e pres edhe nga studentet.
Ju pershendes
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio