Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje Nga Diaspora
Mergimtari_Kosovar
Postuar nė: 20.04.2007, 12:54
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 7009
Bashkangjitur: 20.04.2007Pershendetje per secilin nga ju dhe miré se ju gjej ne keté forum te mrekullueshem:
Shpresoj se ketu ne keté forum dot gjejmi mirékuptimin,konsiderimin dhe kenaqesin ne mesin e nje shoqeri te re:
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
zeshkani
Postuar nė: 20.04.2007, 18:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006[B]Mergimtari_Kosovar, flm per pershendetjen dhe je i mirseardhur, ku kesaj faqe ju shtu edhe nje antar me shum.
Besoj se do ja kalojsh mir ketu, pra nuk me mbetet gje tjeter vetem qe te pershendes edhe nje her dhe suksese ne kete forum.[/B]
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 30.04.2007, 17:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje Mergimtari_Kosovar mir se na ke ardh te deshiroj qe te kalosh shum mir me ne ne ket forum

qaste te kendshme
Klm
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 02.05.2007, 08:48
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mirese erdhe ne kete mes


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 02.05.2007, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Mire se vjen...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
DreniCa
Postuar nė: 29.11.2007, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007Mire Se Ke Ardhee
PMUsers Website
Top
InSiDe
Postuar nė: 29.11.2007, 07:25
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Mir se erdhe ishalla ki me kalu mir me te gjith antaret e ktij forumi ..shpresoj se do kalosh mir se edhe un mir ja kom nis e mir me ka shku ..


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
muzi
Postuar nė: 30.11.2007, 12:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007Mire se vjen ne kete mes


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 30.11.2007, 13:13
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Bojrum...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
dajki
Postuar nė: 30.11.2007, 13:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006mir se na gjete....heheh MIR SE ERDHE.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
FBI
Postuar nė: 30.11.2007, 14:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 721
Antari Nr: 9605
Bashkangjitur: 17.09.2007mire se erdhe


----------------------------------------
IF YOU NEED HELP JUST SAY FBI
PMMSN
Top
DreNiCaK1
Postuar nė: 30.11.2007, 15:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 317
Antari Nr: 10054
Bashkangjitur: 06.10.2007Mire se ke ardhur shperesoj te kalosh sa ma mire
PMUsers Website
Top
liki_2
  Postuar nė: 30.11.2007, 17:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 21
Antari Nr: 10201
Bashkangjitur: 13.10.2007Mire se na erdhe koleg......


----------------------------------------
Dimri
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio