Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Perse Fshihen Temat, Nga Staffi?
SEE-University Student
  Postuar nė: 21.04.2007, 19:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 99
Antari Nr: 6683
Bashkangjitur: 31.03.2007Kerkoj pergjigje nga staffi i ketij forumi, se perse me eshte fshir tema e fundit dhe e parafundit qe e kam postuar ne kete forum!
Ka disa persona te ketij staffi qe kan ende ide komuniste, dhe e kan idol Enver Hoxhen, sa qe verpojn ne stilin e tij.
Apo mos ndoshta nga nostalgjia e tyre per Tito-n?
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 21.04.2007, 20:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Valla qitash ja kan tepru pak me fshirjen e temave edhe replikave.Qitash nuk po mundem te marr vesh ma se pse e kan hap kete web-faqe, e kan hap per mu mbledh studentat edhe me bashkebisedu per probleme te ndryshme apo...........


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Amir
Postuar nė: 21.04.2007, 20:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Temen ose Sondazhin qe kishe hap e kam fshi un.
Forumet qe duhet te hapen ne faqen www.studentet.info vendos staffi, dhe nuk kemi nevoj qe per cdo forum ose teme te hapim sondazhe dhe te votojm.
Falemderit.----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 21.04.2007, 21:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006jeja vertet?!!
PM
Top
webm
Postuar nė: 21.04.2007, 21:38
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (SEE-University Student @ 21.04.2007, 20:58)
Kerkoj pergjigje nga staffi i ketij forumi, se perse me eshte fshir tema e fundit dhe e parafundit qe e kam postuar ne kete forum!
Ka disa persona te ketij staffi qe kan ende ide komuniste, dhe e kan idol Enver Hoxhen, sa qe verpojn ne stilin e tij.
Apo mos ndoshta nga nostalgjia e tyre per Tito-n?

Do mundohem edhe une te pergjegjem ne lidhje me kete.

E pash me heret edhe une temen qe kishe hapur ty, ishte ne lidhje me Pro ose kunder forumit politik. E verteta eshte se ishte kopje e njejte e temes tjeter ne fjale.

Per moment na jemi duke ndjek cka kerkojn vizituesit, le te shohim forumet fetare a do egzistojn ne te ardhmen. Ndersa veprimi yt ishte paksa teper hoves :)

Nese e shohem te arsyeshme qe ne te ardhmen te mbyllet forumi politik, na do i mbyllim ose do veprojm njelloj si me keto dy forume te tashme.

Shpresoj ne mirekuptim edhe ne seriozitet me te madhe, pasi qe per moment te gjithe jemi ne nje gjendje pak si nervoze.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
webm
Postuar nė: 21.04.2007, 21:42
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (ndeshkuesi @ 21.04.2007, 22:00)
jeja vertet?!!

Vertet eshte.
Ti duhet teper i kujdesshem te jesh ne sjellen tende, se sa qe e shoh edhe nje verejtje te ka ngel para se te largohesh nga forumi.

Nese nuk te pelqen politika moderuese ketu lirsht shko ne www.google.com kerko nivelin tende intelektual. Ndersa deri sa qe je ketu do pajtohesh me rregulloren e ketij forumi.

P.S: Te jam pergjegj per te njejten ceshtje edhe ne nje teme tjeter.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
genci_tet
Postuar nė: 21.04.2007, 22:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007SEE-Un..... nuk te ka mbet me tjter te zihesh,nxire pasqyren dhe zihu tash me vetveten ok.
PM
Top
webm
Postuar nė: 21.04.2007, 22:58
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (genci_tet @ 21.04.2007, 23:54)
SEE-Un..... nuk te ka mbet me tjter te zihesh,nxire pasqyren dhe zihu tash me vetveten ok.

Te kisha lutur per respekt ndaj tjereve


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
genci_tet
Postuar nė: 21.04.2007, 23:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Nuk bera replik vetem per ket teme por jam duke e percjellur SEE---- prej nje kohe te gjat edhe ndonjer kam menduar se nuk ja vlen te hy ne replika per te por ky eshte nje tip qe ti plas nervat

Respekt per STAFIN
PM
Top
webm
Postuar nė: 21.04.2007, 23:20
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (genci_tet @ 22.04.2007, 00:14)
Nuk bera replik vetem per ket teme por jam duke e percjellur SEE---- prej nje kohe te gjat edhe ndonjer kam menduar se nuk ja vlen te hy ne replika per te por ky eshte nje tip qe ti plas nervat

Respekt per STAFIN

Plotesisht te kuptoj, mirpo njera nga piket e rregullores sone ndalon qe te fyhen antaret njeri me tjeterin, qe mos vije deri te ajo qe te krijojm armiqesi njeri ndaj tjeterit.

Ngel i pershendetur


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
SEE-University Student
  Postuar nė: 21.04.2007, 23:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 99
Antari Nr: 6683
Bashkangjitur: 31.03.2007A.Selmani ne respekt per ju dhe per staffin, do jap disa sqarime.
E hapa ate teme sepse ne forumin politik po ndodhin gjera te shemtuara. Ju e dini edhe vet kete.
Sa per per informat: te gjitha postimet e mija ne studenetet.info i kam fshir, dhe prej sot sdo jem aktiv ne kete forum. Nese me ka mbet ndonje postim, ju lutemi me beni nje nder, fshini!
Nuk dua te jem pjese e gjith kesaj qe po nodh ketu, me ofendime, zenka dhe me anetar te paedukat.
Kerkoj nga ju qe ne te ardhmen ti filtroni komentet qe postohen ne kete forum. Sepse keshtu nuk vazhdon me. Turp ne nje forum studentor te behen keto sende te shemtuara.
Po ashtu njeni te lir ta bllokoni account-in SEE-University Student
Faleminderit per Mirekuptimin!

Pune te mbare.

PM
Top
webm
Postuar nė: 21.04.2007, 23:38
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Pershendetje,

Me vjen teper keq per pervojen e keqe qe ke pasur kendej mirpo nuk me mbet tjeter gje perpos te uroj gjithe te mirat ne jete.

P.S: Postimin e njejte qe ke bere ne teme ne vehte do e fshi pasi qe besoj se nuk ka nevoj e njejta porosi te paraqitet disa here.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio