Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A ėshtė UP-ja i politizuar ?
Naim Hajra
  Postuar nė: 15.05.2006, 08:18
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 1014
Bashkangjitur: 13.04.2006Thjeshte, a ėshtė Universiteti i Prishtines i politizuar dhe nėse ėshtė, atėherė kush po e politizon ate?

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 98 )
Datotekat e bashkangjitura  Qka_mendoni_per_ngjarjet_e_fundit_ne_UP
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 15.05.2006, 11:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Cili Universitet nuk eshte i flliqur te dyshojm per UP a eshte apo jo?
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 15.05.2006, 12:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Sa per UP dihet qe shqiptart jasht Shqipnis aty kane gjete shumcka

mirpo roli i UP tash asht ndryshu sepse politika e ban te vehten dhe kur i fut diku politikani shqiptar hundet ather e prish krejt e ban m...

suksese----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 15.05.2006, 12:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006Une mendoj se prej UP eshte infektuar edhe USHT.
----------------------------------------
???
PMYahoo
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio