Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ju Lutem Lexoni, Kjo eshte apel per administratora
ramzesIII
Postuar nė: 22.04.2007, 18:34
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 6587
Bashkangjitur: 26.03.2007Nuk jam i shkolluar ne gjuhen shqipe, por jetoj ne Kosove(mos i keqkuptoni gabime lettrare). Si prinder i tre femijeve
apeloj ne studentet dhe gjithashtu ne administratore te ketij dhe sajteve te ngjajshme perhapne temen e video montazhes ne telefona mobil. Kjo u bo idiotizem, qfare do inqizimi: rumun, bugar, gjerman... per ni dite po behet verzion shqip. Sa me demantue disa klloshara qe po gezohen me keto sene e kam montue zerin time per pes minuta. Dhe u bera aktor ne film.
Dje jam tranue ne titullin e klipit te vogel e kane vnue " studentket ne Tetove". TURP ! Klipi ishte aq transparente edhe skishte lidhje me inqizime amaterike, ne klip kane qene profi aktoret me orgije me kamera profesionale! Zoteri, a po idiota qe po mledhin keto sene neper telefona, njejta verzione egzistojn edhe neper vende fqinje veq ne gjuhen e atyre. MOS e prishni moralin e femrav shqiptare !
Jeni bo bajat. Qe ajo femra e Tiranes, qe nxenesa te Gjakoves etj.
BOLL MO !!!
PM
Top
webm
Postuar nė: 22.04.2007, 19:21
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Pershendetje,

Nese do mundet te me tregoni me sakt cka mendoni, per cfare video klipi behet fjale? Pasi qe nga vet teksti qe keni shkruajt nuk arij te kuptoj ate qe doni te thoni.

Me Respekt,----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 22.04.2007, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007A.Selmani me sa kuptova une behet fjale per klipe me permbajtje pornografike,ne te cilat me ndihme te Kompjutorit behet ndryshimi i Zerit te "aktoreve" dhe vendohen zera shqiptar,e me kete po behen deme ne shoqerine tone Shqiptare,duke rrezuar ende me poshte moralin dhe dinjitetin e femres shqiptare...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 22.04.2007, 23:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Cdo gje amorale eshte e demshme dhe si e tille duhet te luftohet deri ne fund. Me keqardhje konstatoj se se fundi tek disa njerez eshte bere profesion pasional ky lloj veprimi. Montazhet apo menyrat tjera te tjetersimit, tani me me keqardhje jane bere perditeshmeri e jona, duhet te jeshe vertet profesionsit qe te kuptosh se behet fjale per montazhe te paramenduara. Mbase kam qene afer meriumeve kam pas rastin te shikoj nje prpgram kumpjuterik ku personi i cili mund te jete dhe statik te mund te behet qe te flase me ze te dikujt tjeter. Dublimet e ndryshme me prapavije te erret pur mua paraqesin nje lloji krimi. Ne jemi deshmitar se ka patur dhe raste ku pas keqperdorimeve te tilla, personazhet e implikar padashje apo pa dijenin e tyre ne skena te ndryshme pornografike apo te ndjajshme, per te amnestuar veten nuk faji jane detyruar te largohen nga vendlindja apo ceshte dhe me e keqja te marrin hapin mizor per jeten e tyre, aktin e vetevrasjes. Perfundimisht te arriturat teknologike sic jane kamerat digjitale, programet kompjuterike te montazheve apo telefonat celulua, nuk duhet keqperdorur per qellime te erreta, kjo nuk eshte mire...
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 30.04.2007, 11:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006do te ishte mire sikur nese dikush di se person i caktuar merret me keto gjera te lajmeroj organet kompetente. askush nuk duhet te hezitoj per nje veprim te tille,sepse do t`i bejm mir vetes ne fillim e pastaj te tjereve.
----------------------------------------
???
PMYahoo
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio