Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ku, Cili Dhe Cfare U Be Me Muziken
dj_style
Postuar nė: 23.04.2007, 00:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Ne kohen e fundit shume tema te hapura por asnjera nuk me terheq aq shume mua me teper me intereson muzika dhe desha te hapi nje teme ne te cilen do te mund te diksutojme per gjithcka ne lidhje me muziken p.sh

1.Cili poet, shkrimtar shkruan tekste te kengeve ?

2.Kush organizon kurse per ushtrimin e ndonje Instrumenti muzikor ?

3.Studio muzikore , kush ka dhe cili eshte me cilesore ?

4.Studio per incizimin e klipeve muzikore ?Ēdo pergjigje duhet ti permbaje ndonjeres nga nentemat ose perndryshe mos postoni kot shkrimin me respetk Dj_Style

Ju mirepres pergjigjet dhe mendimet e juaja

Faleminderit
PM
Top
dj_style
Postuar nė: 23.04.2007, 00:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006p.sh Avni Qahili shkruani tekste te kengeve

Bardhyl Zaimi poashtu shkruan tekste te kengeveVirusi - Elita 5 - emrin nuk ia di - Studio muzikore

Bertan Asllan - Studio muzikore

PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 19.08.2007, 14:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Sa per tekste mund te them pa asnje dyshim qe tekstet me te mira ne te gjitha anet shqiptare i shkruan Aida Baraku! Degjojeni: bileta (tuna) testamenti (tuna) taxi (nora istrefi) borgj me ke (jehona sopi) veriu (rona nishliu) shenja (rona nishliu) dhe kenget e tjera dhe do bindeni...

per studio muzikore nuk di shume e sa per muzike, mjeshtri i muzikes eshte Dr.Flori!


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
fotoni
Postuar nė: 20.08.2007, 14:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Pashe Zotin, a kesaj qe kultivohet ne trojet shqiptare i thohet muzike (kuptohet se ka perjashtime). Isha duke degjuar nje instrumentale dhe nena plake e imja qe s'ka lidhje aspak me muziken, tha se kjo qenka shume e mire. Te preken ne shpirte.
PMMSN
Top
Acontrario
Postuar nė: 21.08.2007, 19:36
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 9052
Bashkangjitur: 21.08.2007 Citim (fotoni @ 20.08.2007, 14:45)
Pashe Zotin, a kesaj qe kultivohet ne trojet shqiptare i thohet muzike (kuptohet se ka perjashtime). Isha duke degjuar nje instrumentale dhe nena plake e imja qe s'ka lidhje aspak me muziken, tha se kjo qenka shume e mire. Te preken ne shpirte.

Plotesisht pajtohem me fotonin, eshte e vertet se ketu tek ne kultivohen anti-vlerat, ka perjashtime per disa kengetare qe me te vertete dine te kendojn, por nuk do isha ndale vetem ne Maqedoni sepse edhe ne trojet tjera shqiptare sundon i njejti fenomen. Si duket ne shqipetaret jemi shume te ngateruar, ku nevoitet me kendu dalem te "expozojm virtytet" e me kete themi se jemi per dicka, por realiteti eshte shum me ndryshe ........................Tung ju pershendes
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio