Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Tung Nga Hani
Hani
Postuar nė: 23.04.2007, 21:44
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Nė pritje
Postime: 2
Antari Nr: 5891
Bashkangjitur: 18.02.2007Jam nje anetare e re ne ket web faqe kisha dash me ju pershendet te gjitheve ketu
shpresoj te ja kaloj mir ne mesin tuaj...
Nje pershendetje te ngrohte per te gjith ju
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 23.04.2007, 21:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Mire se na erdhe Hani, shpresoj dhe besoj qe do te kalon mire ne kete forum.
Nuk me zgjati ma teper, veqse po te pershendes edhe njehere.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Hani
Postuar nė: 23.04.2007, 22:08
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Nė pritje
Postime: 2
Antari Nr: 5891
Bashkangjitur: 18.02.2007Mir se ju gjeta fisniku edhe un shpresoj te ja kaloj mire ketu ..te ju them te drejten se nuk me kan lavderu shuum ne kohen e fundit kete forum kshuqe shpresoj te mos jene te verteta ato fjale .....
kaloni mire te gjith
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 24.04.2007, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Aty duhet mu pajtu se nuk te paskan genjy se kohes se fundit ka pasur disa ekcese te vogla mirepo shpresojna qe do te kalojne ato probleme sado te vogla qe jane edhe do te kalojme bukur perseri.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 25.04.2007, 12:33
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mire se erdhe Hani ... ia kalofsh sa me mire ne mesin tone


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 30.04.2007, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje per ty hani mir se na ke ardh shpresoj se je tu kalu dhe ke me kalu qaste te mira


PM
Top
dajki
Postuar nė: 30.04.2007, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006tung dhe pershendetje per ty Hani
Uroj qe te kalosh njejt sikurse ne (kuptohet per te mir)


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 01.05.2007, 00:02
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Mirsevjen. :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio