Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shqiptaret Lirojne Lube Boshkovskin Nga Haga!, tradheti kombetare
snajperisti
Postuar nė: 24.04.2007, 12:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 150
Antari Nr: 6246
Bashkangjitur: 10.03.2007PDSH-ja dhe BDI-ja jane pajtuar qe ti bindin viktimat e Lubotenit te mos deshmojne kunder Lube Boshkovskit ne Hage. Nikolla Gruevski u ka thene se do e mbaje PDSH ne qeveri kurse do e mare ene BDI nese e bejne kete pune. Dhe keto jane pajtu.
A KA TRADHETI ME TE MADHE KOMBETARE?!!!
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 24.04.2007, 15:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007nga ēfare burime rrjedh ky lajm?


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
metiboy_6
Postuar nė: 24.04.2007, 16:32
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 7067
Bashkangjitur: 24.04.2007Ore Snajperist, shum shpikes i fort je... Atha kėsisoj ėndėrra sheh ti...
Mos u tall me shqiptarėt nė kėt formė duke krijuar tema tė kėtij llojit...
Ato punė i rregullon gjyqi I Hages... E ti kshyr e studjo ne qoftė se je student...
PM
Top
Geotari
Postuar nė: 24.04.2007, 17:38
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 7066
Bashkangjitur: 24.04.2007Nje gje qe s'mund ti besoj, edhe pse nuk marr te drejten te them se nuk mundet te jete e vertet, ndoshta..............
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 24.04.2007, 18:29
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006snajperisti ... ja fute nga larg tashi ...

Do e falje ti vetem pse do te thoshte BDI ose PDSH???

Lereni keto muhabete! Nese ka njeri qe s'e do Luben ne Hag jane bashkepunetoret e tij te PDSH-se, ai zotnia qe i dha pushken per dhurate Lubes meqe kishte vrare shqiptare.

Mendon ti se do ia fale dikush nga ato familjet e viktimave?!

Plus qe gjykimi ka filluar dhe deshmite jane bere. Jane shkelur ligje nderkombetare ne ate lufte - s'ka aty IA FAL apo S'IA FAL ... vendos gjykata!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
snajperisti
Postuar nė: 25.04.2007, 09:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 150
Antari Nr: 6246
Bashkangjitur: 10.03.2007Mernja kete gazeten e re javore Globus dhe do e shifni. Me deklarate asht e vertetume kjo pune nga Imer selmani. kurse musa xhaferi e ka vertetu ket ne ni emision ne Sitel kur ka thane: ne i ofruam gruevskit se do te lobojme te deshmitaret te hjekin akuzat per lube boshkovskin dhe ate tjetrin...

HAPNI SYTE!!!!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 25.04.2007, 12:41
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Snajperisti -

Nuk thashe qe s'e bejne politikanet. Eshte mjafte absurde por ata jane mjeshter te absurditetit. Por a do e beje ti? A do e falje Boshkovskin dhe Tarcullovskin po te te kishin vrare familjen, vetem pse disa pjatalepires me krava duan te ulin prapanicat ne karriget e qeverise?!?!

Une s'do e beja!!!

Plus qe gjykata e Hages nuk besoje te marre parasysh kerkesa te tilla absurde - njehere akuza pastaj falje. S'eshte ajo shkelje e nje rregulle komunikacioni!!! Jane shkelur ligje NDERKOMBETARE te luftes dhe per kete denohesh nga nje Gjykate Nderkombetare


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 25.04.2007, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007vete fakti se partite "shqiptare" vojvoda jane te gatshem per nje hap te tille tregon ne c'gjendje te mjeruar politike jemi... O Zot i yne,na ndihmo te dalim nga kjo humnere,na shpeto nga keta gjakpires.Vetem ty te lutemi o Krijuesi yne!Amin


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
studenti_uejl
Postuar nė: 10.06.2007, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 157
Antari Nr: 1155
Bashkangjitur: 16.05.2006TURPI MADH TE THEM TE DREJTEN SE NE SHIQPETARET NUK KEMI ASGJE KUNDER LUBE BOSHKOVSKIT E AS KUNDER MAQEDONISE NE KERKOJME DREJTESE NE BESOJME NE GJYKATEN E HAGES AJO DO TE VENDOS PER FAJSINE APO PAFAJSINE TIJ NE DUAM TE GJEJM SE KUSH ESHTE FAJTOR PER VRASJEN E SHQIPETAREVE NE QOFTSE NUK ESHTE FAJTOR AI PATJETER TE KETE TJETER FAJTOR DHE AI DO TE TREGOJ SE NGA KUSH I KA MARE ATO URDHRA DHE KUSH ESHTE PERGJEGJES PER KETO KRIME LUFTE
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 11.06.2007, 10:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Koleg na kemi shum kunder lubes e njerezve te llojit te tij, se askush nuk mund te te detyroj qe ti te vrasesh dokend. te gjithe do te pergjigjen nje dite.

Me respekt
PM
Top
nacionalisti
Postuar nė: 07.08.2007, 16:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 8807
Bashkangjitur: 07.08.2007O ja ke fut kesaj rradhe!


----------------------------------------
User posted image
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio