Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Usht -> Tirane, USHT -> Tirane
fabiola
Postuar nė: 24.04.2007, 14:41
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7063
Bashkangjitur: 24.04.2007Keni degjuar qe UNYT ne tirane mund te bashkpunoj me USHT?


----------------------------------------
To Be oR NoT to Be?

Profili & fotot e mija tek www.albayoung.com
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 24.04.2007, 15:10
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006cfare eshte UNYT?
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 25.04.2007, 12:29
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (studentejuridiku @ 24.04.2007, 15:10)
cfare eshte UNYT?

Eshte University of New York in Tirana!!!

Une s'kam degjuar qe UNYT ka ndonje bashkepunim konkret me USHT-ne! S'kane pothuajse asgje te perbashket. UNYT eshte nje univerzitet shume i forte dhe shume serioz. Do deshiroja qe te gjitha Univerzitetet te ishin si UNYT!!!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio