Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> BBC nė Universitetin "FAIK KONICA"
r.mislimi
Postuar nė: 18.05.2006, 16:23
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Njė ekip gazetarėsh nga Seksioni Shqip i BBC-sė vizitoi Fakultetin e Gazetarisė nė Prishtinė "Faik Konica" dhe Degėn e Komunikimit Masiv nė Akademinė e Arteve tė Bukura (AAB) me tė cilėt organizoi disa aktivitete me studentė.

Nė tė dyja fakultetet u mbajtėn ligjėrata dhe seanca pyetje-pėrgjigje me studentėt.


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 18.05.2006, 16:23
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Nazim Rashidi i BBC-sė duke drejtuar audio-kuizin, njė ndėr aktivitetet mė popullore me studentėt e fakultetit tė gazetarisė "Faik Konica".

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 18.05.2006, 16:28
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Dy studente tė Fakultetit tė Gazetarisė "Faik Konica" duke e provuar veten nė rolin e prezantueseve tė programeve tė Radio BBC-sė.


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 18.05.2006, 16:29
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Moderatori i programit televiziv tė BBC-sė Auditorium, Aleksandėr Furrxhi, duke diskutuar me studentė tė Fakultetit tė Gazetarisė "Faik Konica" rreth drejtimit tė programeve tė llojit debat.

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 18.05.2006, 16:30
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Shefja e Seksionit Shqip tė BBC-sė, Julia Goga, dhe George Carey, ideatori i programeve tė njohura tė BBC-sė "Question Time" dhe "Newsnight" duke ju pėrgjigjur pyetjeve tė studentėve nga Akademia e Arteve tė Bukura, dega e Komunikimit Masiv.

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 18.05.2006, 16:30
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Studentė tė Akademisė sė Arteve tė Bukura, dega e Komunikimit Masiv treguan interes tė posaēėm rreth ēėshtjeve editoriale tė BBC-sė si dhe raportit mes gazetarėve dhe politikanėve

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Lediani
Postuar nė: 19.05.2006, 01:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Bravo ju qoft djema,keni aritur nje sukses te madh ne kete fushe....
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio