Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Poll OnlyStart new topicStart Poll

> Sheshi I Tetovės, Tani Me Emrin "iliria"
 
Sa jeni te kenaqur me emrat e rinj te rrugeve dhe institucioneve ne Tetove?
Shume, emra adekuat dhe me vlere [ 5 ]  [45.45%]
Deri diku [ 3 ]  [27.27%]
Aspak [ 3 ]  [27.27%]
Nuk e di [ 0 ]  [0.00%]
Gjitėsejt vota: 11
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
big_brother
Postuar nė 25.04.2007, 16:35
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 6502
Bashkangjitur: 22.03.2007Ne seancen e fundit te Keshillit Komunal, u arrit qe emrat e dikurshem qe mbanin sheshi, rruget dhe shume institucione tjera ne Tetove, te largohen dhe ne vend te tyre te vendosen emra shqip qe simbolizojne te kaluaren tone te lavdishme. Tash me nuk do te kemi emra armiqve tane sllave te cilet na kane shfarosur gjate historise. Sheshi i Tetoves prej 24 Prill 2007 nuk do te thirret "Marshall Tito" por do te quhet "ILIRIA" . Pergezojme punen e djeshme te Keshillit te komunes se Tetoves dhe urojme qe gjera te tilla te vazhdojne te realizohen edhe me tej.


URIME DHE SUKSESE TE METUTJESHME.
PM
Top

Topic Options Poll OnlyStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio