Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Forumi Rinor Islam Organizon Manifestim ne Tetove
ThunderBird
Postuar nė: 19.05.2006, 17:05
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 997
Bashkangjitur: 11.04.2006"Tė Nxisim dijėn, tė investojmė pėr ardhmėrinė"

Forumi Rinor Islam organizon manifestim pėr zgjdhjen e semimaturantėve mė tė mirė nė Tetovė dhe rrethinė.

Organzimi i kėtij manifestimi do te mbahet me date 25 MAJ 2006 ne Pallatin e Kultures ne Tetove ku te miresardhur jane te gjith te interesuarit per te njdekur kete manifestim.

Me moton "Tė Nxisim dijėn, tė investojmė pėr ardhmėrinė" do tė zgjidhen mė te miret ku do te shperblehen me dhurata solide.


Nga Forumi Rinor Islam


----------------------------------------
“Lexo! Nė emėr te Zotit tėnd, I cili krijoi (gjithėsine).
E krijoi njeriun nga gjaku I ngjizur. Lexo, se Zoti yt
ėshtė me I ndershmi, I cili e mėsoi (njeriun) me penė.
Njeriut ia mėsoi atė qė nuk e ka ditur.” Kur’ani:95:1-5
PMYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio