Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nuk Ėshte E Vertet Qe Jam Kranar Gashi!
kameleoni
Postuar nė: 27.04.2007, 10:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 5269
Bashkangjitur: 16.01.2007O FLORI BRUQI TI APSOLUTIKISHT JE SHIZOFREN,SHKO TE MJEKU SE ME MIRE TE DEL,TI JE NJE PREVERZ I PAPARĖ,PO SI BRE E PRZIEN LEVIZJEN „VETVONDOSJE“ E NJEREZIT TJERE,DUKE SULMUAR NJEREZIT E PAFAJSHEM,UNE TE KAM TREGUE QE TE NJOF MIRE,POR NUK I NJOH KETA QE TI KAQ KEQ I SHA DHE I MALTRETON PSIQIKISHT,ANI LIRIJE PO DON MU MARTU ME MUA ..... E MORE HOMOVIQ!!!

Ja si i maltreton Flori njerezit,
Letra nga Lirija,alias Flori Bruqi

Cka eshet puna jote o krenar,pse nuk po del me u njoftue,por po shkrun budallakina ne internet.Te kam pase cmuar pakez qe je nje gazetar trim por ti ishe si lepri.Ti ka shtije frigte ne bark bruci dhe po i tutesh.a e lexove qka i bani bahtirit dhe tye ne internet.Tash mesova prej nje miku tim dhe te tij qe ti po bene emajla ne emnin e tij se e kish sos me ta kendue sulkuqen.Lehte eshet per 100 euro tash njeriu mund ta hjeke flamen me keta velelzerit nga Kuksi.Pra plumbi per ty kushton me pak se 50 cent...Po pse bre Krenar po shkrun ashtu pa lidhje dhe po e mbron bahtirin.Po ti a njeh bahtirin se sa femna i ka dhunue vetem ne prishtine.Mos je edhe ti kalibrit te tij...Kqyr se flori kishte shkue sot ne RTK ,tksih pas lyp.Tkish pas lyp edhe ne Ipko,Bord dhe mos mendo se kije me u nda lehete me to.Une sot e takova ne edi dhe i thashe se te kam prite e ai u qesh dhe tha le more punen e atij gomari se kom me i dale kapuc me mog.tka lyp edhe te unioni,por stka gjet.nese je burre ama telefonin tend e ta lome nje takim une e tije ne menyre qe te bisedojme sheshazi une si femen e ti si mashkull nese bime dakord,se pasha zotin flori bruqi ti ka mbledhe bete me te rreh deri sa te lodhesh.Dhe mos rrej se je jashte tjeter here se une jam ma e forte se ti e krej birni i leshit et serbise.nuk te bajne pune asnje spijun i yti.kije kujdes se ti kane mbledhe beet edhe disa nga vetvendosja si liburni,fatosi,vudi,kqyr se kane me te lene sakat pasha zoten kane bo be.ki ba shume anmiq...e kishe edhe nja 4 ne Ipko net dhe nja 7-8 ne bord.e kishe anmik edhe shkelzen gashin,djalin e shyqri galices e disa te tjere.Pra,a po e shef se prishtina eshet e vogel.Merre edhe picrrukin qe punon ne ish komitet krahinor e qe u perbejke ne ty se s'ishe spijun,keshtu em tha dje dhe sot floria.Tash at dijshe se une Lirija ke em mi tregue qata thmije si mi k lene qaje burre qe me ka vdeke ne lufte...kije mi pjelle se ku jane apo tu ka shkerdhye nana,a morre vesh more lahper,spijun i prishtiens.Keto po ti them se me ke fye shume ne internet,e tash mbaju se kom me te rreh gabilqe.kije me i hanger do shpulla midis rtk-se prej meje more pis i pisave.
Kqyr e vertetohu a jam ajo lirija e jote apo lirija e dikujt tjeter,...nuk jom ajo lirija e slai bashotes i cili po shkrun edhe ai emajla si ti me nofka...ruju edhe prej emje ,jo vetem prej brucit dhe vetvendosjes.kurse keta ushtaret i din ti se kush jane kane me ti lidhe koqet me tela 12-tshe o pis i pisave,o mut ...keshtu po e perdori ate fjalorin e psite te shokit tend engjell shehut.Pse sdole meemen,por po fshehesh mut muti,shkerdhate,keshtu te tha ai-shehu.
Tash po at la naten e mire dhe prej nesrit kom me te lyp jo per kafe por me mi kallxue qata femijtje si mi paska lone burri ejtima,more idiot.Ki me i pjelle ata femije ose ta kam shkerdhye me krejt cka kije ne shpi.
Liriej Domi.


Pershendetje Brum!!!
Ku je bre BRUM si nuk dole me e pa BUKEN e Prishtines qe eshte me e kojshme se Gjakoves!!! Allihe pyte Sali Bashoten per mue se si me largoi nga BKUK,kur me "vdic" burri dhe me la "vejushke".Boll shite kopalla me ato nofkat tua "kastrati","Kameleoni"...Pse spo del me emnin qe ta ka vu baba dhe nena.Pse sdole ne Edi!!! A i ke shkurtue bishtalecat!!!

Per IP-te tua :80.80.174.133. nuk lypset sigurim bilete avijoni...Larg meje je nje vrap Kali apo jo?!!

Kete fotografi e ka shperndare ne roterin e www.google.com-it Engjell Shehu!!! Qe ti kish que do selame shume te ndyta!!!
Mos prito dil ose boma neje telefon apo qoma nje emajl...se vallahi po me pelqen faca!!! Hej edhe dicka ruju ketyre te Vetvendosjes se kishin sos me ti thye kembete!!! Ruaju me se shumti prej VUDIT dhe LIBURNIT!!!
LIRIJA(NUK JAM FLORIJA!!!)AS LIRIJA E GJAKOVES(POR E PRISHTINES)!!!KAM PUNUE NE BIBLIOTEKE!!! NESE DON ME PYET A JOM APO JO PYETE MR.XHAFER SYLA(KA PUNUE ME MUE NE BIBLIOTEKE) .Emjali i tij eshte: xhafer_syla@hotmail.fr e ai te kallxon a jom e Prishtines apo e Gjakoves dhe pse me hoqi Sali bashota prej BKUK!!!
Tung.


PERGJEGJIA IME

FLORI BRUQI, O KLYSHI I NENTOKES.
TI JE NJE HOMOVIQ, NJE PISFIS, NJE HIPOKRIT.


Ftesa yte ėshtė e qelbur.Flori Bruqi.Ti je njė gėnjeshtar.Ti je njė i marrė.Ti je njė TRAP qė duhet tė bien nė Lak.O PSIKOPAT.


PO,Si me u martue me ty,o i marr. O Flori Bruqi,po ti vete po dėshmon se je nė gupin e meshkujve tė exprienės sė langut,me nga dy tre burra pėrnjeherė ,e me grupmosha tė ndryshme……….
Po ti ke eksperiencėn me komunist e partizan tė Titos,dhe tė kanė prite njerezit stupc ne dore,e nė tė njejtėn kohė po tė postojnė letra tjerėt .Si po tė mban kjo Tokė, bre, po si nuk po te vjen turp bre…? Po si nuk e paske harrue zanatin e vjeter bre.?Si bre s'tė vjen turp nga gjaku i dėshmorėve tė bėn kėto marrina e thua qė je Magjister.Ti Flori Bruqi je shume I FLLIQT.
Tė ka marrue Zoti nė dy anėt i poshter bre.,?! Po ti je nė moshe, e ende nuk e ke harruar atė zanat qė ta ka mėsue Vlladi A! Djordjevici, qė e ke pasė shokun mė tė ngusht nė Beograd………….
O Flori Kukuvajka,PO.pse bre po shkruan shkarravina pse nuk po e harron zantin e vjetėr! Me akullore ,dhe me sirup PISFIS,po deshmon vet qe je HOMOVIQ, kėtė zanat ta ka mesue cimeri yt. Vlladan Djrodjevici….. Dhe komunistat tjere qe u deklaronin partizanėt tjerė tė Titos.
Ani tani jeni pajtue edhe me Engjellinėn, e Sheh "MULLA TAPUZIT". qe ti ka sha babė e nanė e fėmijė e gru,e tė ka bėrė edhe bir tė kudres,.Tani edhe me Engjullin( EN )e ke bėrė pėrseri marrveshjen,- shok, hahahhhaaa!
A ke mendje me kuptue se kush me kend po e qesh o i marr, o Matuf plak. !!!
Ti po rrine dhe me ADEM GASHIN A…………..
PO si bre nuk poo te vjen turp te merresh me punė me tė turpshme tė njerzimit.?!
Po,pse bre gėnjenė, pse bėn shpifje,e pse bėn dizinformataPse?!
Ti nuk erdhe ne takim, aty ,se ku u murem veshe. Une te prita, -e duke te prite ty,erdhe edhe Sali Bashota dhe Adem Gashi, dhe u ulen me mua,……..
TE KA BERE TE FALA SALI BASHOTA, NGA BKUK, "NUK KA PUNU KURRĖ KURRFARĖ LIRIE DOMI,POR LAVDĖRIJE DOMI,DHE E NJEJTA KA DALE NĖ PENSION,DHE POASHTU NUK ESHTE E MUNDUR TĖ JETĖ GAZETARE!"……………….
E mailat tu o HOMOVIĒ,qe i ke shkruar me dorėn tėnde, o KLYSHI I nėntokės,
nėn kėtė nofkė i ka lexuar vetė AI .Ti nuk dine me shkrue mire shqip FLORI BRUQI,sepse emri LIRIE,kurrė nuk shkruhet LIRIJE,dhe more psikopat i kam te ruajtura tė gjitha gėnjeshtrat tuaja!
Edhe Sali Bashota e kishte nje kujtim nga ti.Adem Gashi nuk merret me ty.o i marr.! O gomar.Ti nuk je as shqiptare bre………………..
Ja si bjen ne kundershtim me veten tende,nje herė thua qė Zoteriu i nderuar ėshtė vrasės,dhe pėr tė njejtin thua qė kanė deshtė me e vra,kjo nuk perputhet fare,lexo pak me tepėr ore HIPOKRIT,. Mjer shtėpia qė te ka…
Ti Folri Bruqi, nuk ke as NDER, as njerėzi, as moral as krenari, as Fytyre, as ndėrgjegje,as gerua tė krehur.
Ktheju Beogradit, me mire e ke…………….O Flori Bruqi, leji njerėzt rehat, mos i pengo e mos i shqetėso,mos u merre me fytyra kombetare e me burra shqiptarė, se ti as nuk je shqiptarė as nuk je burrė.


Hajde, mire se vejn nė Polluzh TE RAHOVECIT,
PM
Top
Flori Bruqi
Postuar nė: 27.04.2007, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006ME VIJE SHUME KEQ PREJ REDAKSISE DHE STAFIT TE BLOGUT VIRTUAL WWW.STUDENTET.INFO QE I LEJOJNE KETIJ MANJAKU SHKRIME TE TILLA VIRTUALE.PRA KY BLLOG I JUAJ ME PLOT KUPTIMIN E FJALES ESHTE NJE BLLOG POQAVER E TE SEMURVE PSIKIK! UNE TE KAM THEN O I QMENDUR SE NUK MERREM ME BROCKULLA SI TI...PO TE ISHE BURRE DO TE DILJE ME EMER DHE MBIEMER,POR TI S'JE ASE BURRE E ASE GRUE.TI JE NJE SPIJUN I RRJETIN BIRN...TI NUK MUND TE POLEMIZOSH ME FAKTE POR ME EMAJLA TE SHPIFUR,PER CKA TE KAM FTUAR PUBLIKISHT TE POLEMIZOSH ME MUA NE CDO LEMI TE JETES:ART,SHKENCE,KULTURE ...SHPIFJET TUA JANE NJE DUZINE GENJESHTRASH1 DIL O I QMENDUR ME EMER...TI JE NJE SHKERDHATE SERBE.TI JE VETE KRENAR GASHI O HAJVAN.TI JE APSOLUTISHT NJE SHCH.PARANOIDES.NUK JE VETEM KI EDHE SHUME SHOKE ...DHE KJO TY PO TE BRENE...PO I BRENE EDHE KETA BULLGAROFILET TJERE(TE ME FALIN LEXUESIT E MIREFILLTE SHQIPTARE,STUDENTET)SEPSE ME TE VERTETE I DOLI BOJA KETIJ BLLOGU QE NUK KA PESHE...
QEJTE LEHIN SI KY KAMELEONI DHE KARVANI IM VAZHDON...
PM
Top
Flori Bruqi
Postuar nė: 27.04.2007, 22:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006JA KJO ESHTE NJE LETER E ZOTIT BAHTIR HAMZA ,QE BLOGU VIRTUAL WWW.STUDENTET.INFO DHE KAMELEONI ALIAS KRENAR GASHI E BEN BALZAK TE KOSOVES ,KUR I NJAJTI SHANE JUSUF GERVALLEN!!!!

From : bahtir hamza <penashqiptare@yahoo.com>
Reply-To : penashqiptare@yahoo.com
Sent : Monday, April 16, 2007 7:13 PM
To : Alban Gervalla <dr_alban_gervalla@yahoo.com>, "Ramadan Avdimetaj, " <r_avdimetaj@yahoo.co.uk>, art-cafe art-cafe <art-cafe@alb-net.com>, Gafurr Adili <gafurradili@hotmail.com>, Flori Bruqi <flori.m.bruqi@hotmail.com>, Bruqi Flori <bruqi-flori@hotmail.com>, llemdadeo llemadeo <llemadeo@yahoo.de>, Kastarti Kastrati <kastrati999@hotmail.com>, Shehu Enxhell <shehuengjell@hotmail.com>, "Bukurije Gashi, " <zemera07@yahoo.com>
Subject : ME GJITHE ATE.

| | | Inbox


ME GJITHE ATE E VERTETA NDRIQON.!

Me gjithė atė,e verteta ndriqon.:Familja Gervalla, nga fshati Dobovik,
(UBDOVIK) i Deqanit,Zenel Gervalla, Jusuf Gervalla...e shume te tjere.
Bashkėpuntore te "UBD-ėse".qe ishin te sigurimit
sekret te ish-jugosllavise, te sistemit komunist.qe nga viti :1956.1981.1999...
Relativishte se ēka ka ndodhė.

Flasin Deshmit dhe faktet e identifikuara te kohese se kaluar.
QE E KARAKTERIZOJNE MORALIN ME TE ULET NJEREZOR DHE KOMBETARE
TE KETYRE DHE TE DISA SHQIPTAREVE TE KOSOVESE.!
Flasin njerezit e asje kohe.............................................................................!
********************************************************************************
****************

Me gjithė atė, e verteta me deshmi dhe fakte NDRIQON.

Me rrespekt Bahtir Hamza,

-----------------------------------
JA SE CFARE POETI ESHTE BAHTIR HAMZA I CILI NUK DINE MIRE SHQIP,E JU TE DASHUR STUDENT NJE TE RETARDUAR E MBRONI!...
MOSNI VELLEZER ME TRADHTARE TE TILLE,MOSNI!...GJYKONI PAKEZ ESULL,SE PASHA KETE DIELL E TOKE,DIKUSH DO T'JU GJYKOJE HERET APO VONE SE C'FARE JENI KA BENI1...UNE NUK I FRIGOHEM ASAKUJT,UNE NUK KAM NEVOJE TE SHKRUAJ ME NOFKA,POR SHKRUAJ CDO HERE ME FAKTE PER TRADHTARET E KOMBIT,QE S'KANE LENE GJE PREJ GJEJE PA BERE NE KOHEN E MONIZMIT E TASH PO SHTIREN SI PATRIOT1...PO LE TE DEL BURRI I BOTES(KAMELEONI) SE CFARE TE MIRE I KA BERE KETIJ POPULLI(CFARE VEPRASH LETRARE DHE SHKENCORE KA) SEPSE UNE I KAM SHKRUAR 20 LIBRA,QINDRA MIJRA ARTIKUJ KAM TE PUBLIKUAR NE GAZETA E INTERNET...KJO ESHTE DESHMIJA ME E MADHJA E IME PER MEMEDHENE....NESE ESHTE NGRENE PITJA,TEPSIA KA MBETE NE ROMANET TIME,KOMENTET POLITIKE NE BLOGJET VIRTUALE ART-CAFE,FROSINA.ORG,DERVINA.COM,SHQIP.DK,KUMANOVA.LI,FLOART,FLOART-PRESS,SPORT-RITMI I ZEMRES!!!.
PRA,PUBLIKISHT PO I THEM KETIJ SHIZOFRENIT (KAMELEONIT) NESE JE BURRE DEL ME EMER DHE MBIEMER,ME TREGO SE KAM E KAM FUTUR NE BURG APO SPIJUNUAR BRE BURRE!!! MOS SHPIF SEPSE PER KETO SHPIFJE QE PO I PLASON DO TE PERGJIGJESH SE SHPEJTI O I MARRE!


PM
Top
Flori Bruqi
Postuar nė: 27.04.2007, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006Behu burre dhe thuje qe je Krenar Gashi!!!
Te gjitha po ti fali,o hajvan!!!
PM
Top
Flori Bruqi
Postuar nė: 27.04.2007, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006Sihariqet e manjakut te internetit Bahtir Hamza te cilin e mbron stafi www.studentet.info
T U R P!!!


--------------------------------------------------------------------------------

From: bahtir hamza <penashqiptare@yahoo.com>
Reply-To: penashqiptare@yahoo.com

Date: Fri, 20 Apr 2007 20:52:33 -0700 (PDT)
MIME-Version: 1.0
Received: from web37614.mail.mud.yahoo.com ([209.191.87.97]) by bay0-mc6-f1.bay0.hotmail.com with Microsoft SMTPSVC(6.0.3790.2668); Fri, 20 Apr 2007 20:52:34 -0700
Received: (qmail 76146 invoked by uid 60001); 21 Apr 2007 03:52:33 -0000
Received: from [64.231.72.48] by web37614.mail.mud.yahoo.com via HTTP; Fri, 20 Apr 2007 20:52:33 PDTJUSUF GRVALLA

JA, SE SI JU KOM QIRĖ.

SHUJ,SHUJ, SHUJ,

U’A, FUSĖ, U’A SHTI

EDHE ME THELLĖ

JU MBETETĖ NE FYT.

VEQE KENI ME PJERĖDHĖ !

OK._________________________________________________

(Kjo eshte poezia e Bahtir manjakut).
Kurse Krenar Gashi "Kameleoni" pyete:

- Pse bashkimi i Kosovės dhe Shqipėrisė nė njė shtet do tė dėmtonte interesin kombėtar shqiptar? !!!
Krenar Gashi dhe grupi i tij i spijunazhit "BIRN" kerkon bashkimin me Serbine!!!
Une kerkoj RIBASHKIMIN E TE GJITHA TOKAVE SHQPTARE:SHQIPERI ETNIKE!!!

Flori Bruqi
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 28.04.2007, 02:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (Flori Bruqi @ 27.04.2007, 23:16)
Behu burre dhe thuje qe je Krenar Gashi!!!
Te gjitha po ti fali,o hajvan!!!

PO kush hamomi je ti bre qe me fal dikon more qyqan, qyqja e nates e zeza e vetit.Edhe ni sen kameleoni nuk eshte Krenar Gashi se ai ka pune ma te meqme sesa mu merr me ty.Edhe leje njerin rahat se kurgju nuk te ka ba hiq, se ti si Krenari nuk mun bahash kurre ne jeten tane le njeri je te jeton jeten e vet qysh don ai.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
fadili30
  Postuar nė: 28.04.2007, 02:37
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7128
Bashkangjitur: 28.04.2007
Ju ngjat jeta juve ketu ne forumin studentore.

Jam duke i percjell keto shkrimet e juaja ne kete forum, miroepo kohes se fundit kam hasur se ju djem e vajza jeni duke diskutuar shume per njefar njeriu te quajtur Krenar Gashi.

Me ju tregu te drejten Une jam Fadil Gashi dhe jam axha (mixha) I Krenarit dhe nuk po e di se qka po ju pengon juve apo me mire te them ty z. Flori Bruqi puna e ketij djaloshi te ri i cili per moshen e tij ka arritur shume ne jeten e tij apo me mire te them ne karrieren e tij.

Kam degjuar se ti je i moshes se pjekur apo me mire te them i moshes se plakur diku kah 60 vjeq. Sipas moshes tende ti eshte dashur ta kuptosh pak a shume jeten e sidomos jeten e sotit. Ndoshta ti ke ndonje problem me familjen tende apo me mire te them ndoshta kishe dashur qe djali i juaj ( nese e ke ndonje te hajrit) te kishte arritur sikur nipi im Krenari.
Tu kisha lutur:
1. Mos u merr me Krenar Gashin.
2. Mos i pyet njerzit se a je ti Krenar Gashi sepse Krenari nuk perdor emra te rrejshum, nofka apo diq tjeter (siq po ben ti duke shfrytezuar edhe emra te femrave-marre per ty).
3. Krenari nuk eshte perfaqesues i UDB, e mos harro se ne jemi nje familje shume paster ne ate aspekt dhe tu kisha lut mos ma ofendo familjen.
4. Nese ke diqka personale me Krenarin te lutem kontakto me te personalishte apo mundeshme kontaktu e dhe me mua apo me 5 axhallaret tjere te tij e mos shkruaj shkrime publike pa asnje fakt sepse ajo eshte ofendim me permasa te medha.
Qyre ti plako:
Ne disa shkrime tjera keni perdor edhe kercenime ndaj Krenarit ti dhe ai far bylbyli Shpetim Shabanaj. Kqyrni punet e juve e mos u merrni me pune te njerzve tjere sepse ka edhe metoda tjera qe t'iu dhejme fund ketyre ofendimeve pa bazė.

Me kete po te pershendes ty edhe ate bylbylin tend (Shpetimin) merruni me punet e juaja se hala nuk u dal ai p... nane qe mundet me ju kercenu Krenarit.

Mblidhni mend e kqyrni qka po shkruani, e mos e prishni kete forum studentore ne te cilin ishte dashur te diskutohet per pune te fakulteteve e te mesimeve ma shkurte gjithqka qka u perket studenteve.
PM
Top
Flori Bruqi
Postuar nė: 28.04.2007, 07:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006Pergjigje publike per "Fadil Gashin"!

Zoti Fadil Gashi,

Une jam Flori Bruqi.Une nuk mirrem me sharje e ase fyerje te nenave shqiptare si "nipi" i juaj i cili fshihet me nofka!!! Ndoshta vete Krenari eshte duke shkruar me emrin Fadil Gashi!!! Sepse ky ja kishte zanat me shkrue me emra te trilluar!!! Kurse letra e juaj eshte nje brockulle qe me vije shume turp t'jua sjelle lexuesve se cfare kulture te te shkruarit ke...Pushka e trimit kurr nuk ndalet!!!Lej ato llafe,se pasha kete Dielle e kete Toke une kujt si tutem perpos atij te madhit Zot.
Ja edhe emajli im nese je burr dil te pijme nje kafe e te merremi vesh si burrat,e ndale "nipin"tend t'mos merret me brockullat e spijujve dhe mos ti levderon tradhtaret e kombit e te mos i shane vellazerit Gervalla...
Kerkoj falje nga lexuesit,por si deshmi po ja publikoje letren e zotriut me emnin
Fadil Gashi.Ja se cfare shkruan,tipi...Per keto do te pergjigjesh edhe Ti edhe nipi yt,o Fadil Trimi.
Kurse Redaksine e blogut virtual www.studentet.info do te lusja publikisht qe t'i bllokoje IP-te e hipokriteve,se askujt si kam as hak e ase hile...Kurse Rami Mislimit i deshiroj shendet,por te kete me kujdes ne moderimin e ketyre shpifjeve te tija ordinere kunder personalitetit tim dhe atdhetareve e deshmoreve...
Studenteve ju kerkoje falje,por isha i detyruar t'ju pergjigjem publikisht letrave te ketyre patrioteve me bateria...E tash nese eshet burre ky fare fadili le t'ma dergon telefonin ne privat,sic diti t'ma dergoj keteleter qe po e botoje ne blog,te merremi vesh se edhe une nuk jam vetem!!!A jam plak apo i rinj mund ta provosh ne sportet luftarake!!!
Ja letra e trimoshit,qe syni verrk s'me bene se hala jam i forte ne cdo pikpamje e sa i perket familjes i kam 100 meshkuj te hunit dhe te konopit...nje ushtri...Byjrum kur te dush...Qoma emajlin dhe telefonin e atehere te shofim se kush eshte trim...Por nese e ke nip kete Krenarin atehere thuaj se i dal kapuc me mong...Le ta provoje tjeter kund forcen,jo me internet...
Me respekt per te gjithe,
Flori Bruqi

----------Letra e Fadil Trimit:

Kjo eshte verejtja e fundit per ty Flori, nese e shoh edhe nje postim ne kete teme, do te jemi te detyruar qe te largojm nga forumi.

P.S: Letrat private qe te vijn ne email apo ne PM, mbaj atje e mos i posto ne publik, se askujt nuk i intereson jeta jote private.


----------------
Kjo leter eshte e Krenar Trimit: krenar.gashi@gmail.com

Ky postim ėshtė ndryshuar nga A.Selmani nė 28.04.2007, 11:41
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 28.04.2007, 09:09
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006MJAFTE PUBLIKUAT LETRA PRIVATE DHE EMAILE!!!

Z. Bruqi - Nuk e shoh se i kerkon Rregullorja ndonje antari te paraqitet me emer dhe mbiemer - nese i njejti nuk deshiron ta beje te njejten!!!

Ky forum (si shume forume tjera) eshte virtual dhe antaret e saj (persona reale ne jeten e perditshme) kane te drejte dhe mundesi te paraqiten me emra te ndryshem virtuale!!!

S'ke pse i kerkon as ti as dikush tjeter dikujt te paraqitet me emer e mbiemer te vertete!!! Ky eshte komunitet VIRTUAL!!!

Dhe kjo teme mbyllet ketu!!!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
webm
Postuar nė: 28.04.2007, 11:44
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Te shtoj edhe kete:

Qoft nga ty Flori qoft nga Kameloni (ose dikush tjeter) nese haset edhe nje teme apo postim ne lidhje me kete ceshtje, do te detyrohemi te ju largojm nga forumi studentor.

P.S: Po perseris edhe njehere: Letrat private qe te vijn ne email apo ne PM, mbaj atje e mos i posto ne publik ose te na dergosh ne emailin tone pasi qe askujt nuk i intereson jeta jote private.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio