Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ardonit Abdullahu Perzihet Nga Studnetet E Usht., asistent vetm pse eshte djal i profesor
azgani
Postuar nė: 27.04.2007, 14:04
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7118
Bashkangjitur: 27.04.2007Ardonit Abdullahu perzihet nga studnetet e USHT.

Ai u ka thene studentve se eshte asistent i derguar nga Rektori per asistent te psikomotorikes. Ardoniti, djali i profesor Alivebi Abdullahut, profosorit te gjimnazit tw tetoves. Ai pa asnje titull shkencor dhe studnet shum i dobet, eshte fut ne kateder te edukates fizke duke deshiruar te mbaj mesim. Ai vetem pse eshte djali i profit dhe lidhje me Rektorin ka marr hyxhum e ne kateder, pa konkur dhe pa respektuar asnje rregull. Ai kerkoi te heshtim dhe koleget i kerkaun sqarim se nga ka ardhur ne fakultet. Ai tha se xhahi Sadi me ka derguar. Koleget tane e kapen per krahu dhe i than shko ne shpi se nuk ash shtepi private as e babit tan e as e rektorit.


--------------------------------------------------------------------------------
PM
Top
zeshkani_i
Postuar nė: 27.04.2007, 17:46
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 6330
Bashkangjitur: 14.03.2007mir ja paskan ba studentet hallall juqoft ashtu duhet me jav be te gjuith atyre qe vijn ashtu ne poste qofshin edhe me te mdhenje
PM
Top
kaktusi
Postuar nė: 23.05.2007, 22:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 6980
Bashkangjitur: 18.04.2007KERKOJ ARSYETIM NGA STAFI , PER ZHDUKJEN E DISA REPLIKAVE QE KANE TE BEJNE ME KETE TEME.UN JAM I BINDUR SE AI QE FSHIHET NEN PSEUDONIMIN AZGANI , UA PASKA DRIDHUR . . . PO TE GJITHE E DIJME SE CILI PERSON ESHTE AI.NDOSHTA KJO KA QENE ARSYEJA QE KY KEND I ST.INFOS ISHTE NE KOLLAPS DISA DITE ME RADHE.JU LUTEMI , OSE MBYLLENI KETE FAQE KREJTESISHT , OSE MOS BENI GABIME TRASHANIKE.PATJETER QE TE NA JEPNI ARSYETIM,JENI TE OBLIGUESHEM PER KETE GJE.
PM
Top
zana_a
Postuar nė: 29.05.2007, 18:30
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7506
Bashkangjitur: 28.05.2007Dėshmoe atė qė e deklaron.Ju lutem egzistojn prova jan dosjet e Ardonitit si nė studime tė rregullta ashtu edhe nė studime post diplomike si tė doni urdhėroni numrat ,notat flasin vet ska nevoj pėr koment .Pėr pranim tė asistentėve ka ligj nė RM ,lexoni dispozitat parashihen kushtet Ardoniti i plotėson tė gjitha kushtet apo ndoshta ti nuk din tė lexosh mė shtin tė dyshoj.Nėse mėrzitesh se nuk ka titull tė informoj se Ardoniti sė shpejti e mbron temėn e magjistraturė ,ti do tė jesh i pari qė do tė thėrasim po masi je azgan tregoje emrin ta dim kend ta thirrim.Studenti me un tė kriuar shkruan atė qė e mendon vet dhe tė vėrtetėn e deklaron dhe dėshmon me prova materjale,nuk nise nga deklaratat e profesorėve tė cilėt titujt i kan blerė.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio