Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Dita e hapur ne UEJL, 20 Maj 2006 - Nga ora 10:00 deri 15:00
webm
  Postuar nė: 19.05.2006, 17:35
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Konsideroni kėtė ditė si njė festė tė vėrtetė. Ju ftojmė tė gjithėve tė jeni kėtė ditė feste nė kampus, pasi pėrvech pjesės zyrtare tė DITĖS SĖ HAPUR, ku do tė prezantohen programet mėsimore dhe aspektet e tjera qė kanė tė bėjnė kryekėput me UEJL-nė, ne kemi menduar edhe njė program atraktiv:

- GRUPI I MUZIKĖS ALTERNATIVE ‘’BLLA-BLLA-BLLA’’ nė bashkėpunim me shtėpinė e mirėnjohur tė produkcionit LITHIUM RECORDS do promovojė albumin e tyre tė rradhės…JU FTOJMĖ TĖ DĖGJONI KONCERTIN E TYRE I CILI PROMOVOHET PĖR RRADHĖ TĖ PARĖ NĖ MAQEDONI DHE BALLKAN. Koncerti bėhet nė hapėsirat e menzės studentore , me fillim nė ora 14:00….Saranda , studentja jonė, do tė hapė kėtė promovim me kwngw nga repertuari i saj ...Biletat janw GRATIS!!!!

- UEJL pėrshėndet turnenė e tyre BALLKANIKE

- PREZENCA E PARAGLAJDUESVE do shtojė atmosferėn festive atė ditė nė UEJL…

- Vendosja e SHAH TAVOLINĖS GRANDIOZE nė UEJL do jetė njė spektakėl nė vete…( 4mX4m-ne bashkepunim me NGO ’’LOJA’’)

- Lojėra nė Ping–Pong, futboll, etj…

Kėtė ditė presim tė vijnė nė universitetin tonė kandidatėt potencialė pėr regjistrim nė vitin akademik 2006/2007 … nga Maqedonia, Kosova , Shqipėria dhe regjioni… Prandaj le ti mirėpresim!!!!


Ju mirėpresim nė DITĖN E HAPUR!


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio