Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Njoftim per ata qe nuk jeni shtetas te RM-sė
webm
  Postuar nė: 19.05.2006, 17:49
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Te nderuar studente, kolege dhe Profesore (qe nuk jeni shtetas te Republikes se Maqedonise),

Ju njoftojme se me 23.05.2006 / dita e marte / ne Amfiteatrin e Madh prej ora 1500 deri 1600 do te organizohet takim me perfaqesuesit nga Ministria e Puneve te Brendshme te RM lidhur me regullimin e dokumentacionit tuaj te nevojshem per qendrim ne Republiken e Maqedonise.

Informohen studentet, profesoret dhe stafi akademik qe nuk jane shtetas te Republikes se Maqedonise, se pjesemarrja eshte e obligueshme, sepse nuk do te kete mundesi qendrimi te metutjeshme pa kompletimin e dokumenteve te parapara nga sherbimi kompetent i kesaj Ministrie.

Ju falemenderit


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio