Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> DR-ja fiton ne Haraqine?, !
blodyalboz
Postuar nė: 06.04.2009, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008po ama edhe ata te vdekurit, nuk munden t'i ndihmojne ne gostivar...
PM
Top
Albasoft
Postuar nė: 06.04.2009, 20:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 20416
Bashkangjitur: 05.02.2009 Citim (blodyalboz @ 06.04.2009, 21:49)
po ama edhe ata te vdekurit, nuk munden t'i ndihmojne ne gostivar...

Mundesh me then nuk e ndohmojn nevzat bejten por jo BDI-n se BDI ende esht forc besoj qe dhe vet ket e din....
PM
Top
blodyalboz
Postuar nė: 06.04.2009, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008ani, ti si te thuash. ;)
PM
Top
Albasoft
Postuar nė: 06.04.2009, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 20416
Bashkangjitur: 05.02.2009 Citim (blodyalboz @ 06.04.2009, 21:54)
ani, ti si te thuash. ;)

Je i vogel t`me besh qef Pije nje nga un smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio