Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Panairi Arsimor Ballkanik, 21 22 23 Maj Tetove
Babadimri
Postuar nė: 30.04.2007, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Per here te pare ne Tetove do te mbahet Panairi Arsimor Ballkanik ne Qendren kulturore ne Tetove (Pallatin e kultures)

Vijne universitete nga rajoni per te prezantuar programet e veta arsimore dhe per te terhequr stduente te rinj poashtu nje rast i mire edhe per ata qe deshirojne te regjistrojne studime postdiplomike

21 22 23 Maj ne Qendren e Kultures ne Tetove fillon Panairi Arsimor Ballkanik
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 30.04.2007, 18:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006
Kompania Arbevi Co. Tetovė nė bashkėpunim me Comport shpk organizon Panairin Arsimor Ballkanik nė datat 24 - 26 Maj 2007 nė Tetovė, Maqedoni. Panairi mbledh sė bashku universitete private dhe publike, institucione arsimore profesionale, nga Kosova, Maqedonia, Shqipėria, Turqia, dhe vende tė tjera tė rajonit me synim...


NJOFTIM PER SHTYP

Tiranė, 21 mars, 2007 - Kompania Arbevi Co. Tetovė nė bashkėpunim me Comport shpk organizon Panairin Arsimor Ballkanik nė datat 21 - 23 Maj 2007 nė Tetovė, Maqedoni

Panairi organizohet pėr here tė pestė, duke mbledhur sė bashku universitete private dhe publike, institucione arsimore profesionale, nga Kosova, Maqedonia, Shqipėria, Turqia, dhe vende tė tjera tė rajonit (nė panairet e fundit janė prezantuar edhe operatorė nga UK dhe SHBA) me synim ofrimin e njė ekspozeje tė mozaikut tė institucioneve arsimore pėr pėrthithjen e tregut nga trevat e banuara prej shqiptarėve.

Panairi do tė mbahet nė Pallatin e Kultures, Tetovė, dhe parashikohet tė vizitohet nga maturante, studente, biznese e qytetarė, kryesisht nga Kosova dhe Maqedonia.

Mbulimi mediatik i veprimtarisė ėshtė i garantuar. Debate e tryeza tė rrumbullakta pėr arsimin janė parashikuar tė mbahen nė disa nga mediat krysore nė Maqedoni.

Ftohen tė marrin pjesė tė gjitha institucionet arsimore, publike dhe private.

PM
Top
Cusack
Postuar nė: 02.05.2007, 08:57
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Babadimri

Kush jane keta Arbevi Co, a kane website?!

Ne nje ftese qe i kishin bere UNYT kishin dhene nje adrese interneti e cila nuk funksiononte dhe ishte nenshkruar nga nje person i cili poashtu nuk ekzistonte. Ne emrin e personit qe kishte nenshkruar ne Google me doli nje person i burgosur nga Kosova!!!

Te lutem me jep ca informata me teper mbi kete panair, sepse edhe UNYT jane te interesuar per te marre pjese!!!

Pres nje pergjigje


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 02.05.2007, 12:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006
Ma nis emailin tend te ti nis te dhenat per Panairin. perndryshe Panairi Arsimor Ballkanik mbahet ne Tetove me datet 21 22 23 Maj qe Qendren kulturore ne Tetove.PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 02.05.2007, 12:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Ne kete aktivitet jane ftuar per te marre pjese Universitete nga Kosova, Shqiperia, maqedonia, Bullgaria, Turqia etj etj

PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 04.05.2007, 21:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Gjate tre diteve sipas disa miqve te mij do te kete edhe muzike te gjalle nrenda Panairit per te bere nje atmosfere sa me te mire per pjesemarresit
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio