Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēka ėshtė dashuria pėr ty dhe ēfarė rėndėsie ka ?
drita_fr
  Postuar nė: 30.04.2007, 16:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje te gjithve

kisha pas deshir me dit mendimet e secilit per ket tem

"qka eshte dashuri per ty dhe qfar rendesie ka"

Mendimi Ime!!!!!!!


''DASHURIA ESHTE PASURIA E JETES,NJERIU PA DASHURI ESHTE I VARFER''

Me Respekt smil3dbd4e398ff7b.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga packs nė 08.01.2010, 18:36
PM
Top
Arbeni_ivetmuar
Postuar nė: 30.05.2007, 11:07
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 23
Antari Nr: 6140
Bashkangjitur: 02.03.2007
DASHURIA QKA OSHTEN NUK OSHTEN ASGJE...
ESHTEN NJE INSTIKT NJERZOR QE E DESHIRON NJE TRUP TE NJE FEMRES OSE FEMRA E DESHIRON NJE TRUP TE NJE MASHKULLI
UN KAM MENDUAR SE DASHURIA EKZISTON POR KJO NUK PO EKZISTOJKE....SE ZOTI SPO TA PLOTSOJKE ATE QE PO E DOJSHE ME GJITH ZEMER...
PM
Top
Eksperti
Postuar nė: 29.11.2007, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 8887
Bashkangjitur: 11.08.2007Arben qysh ka me ta dhan zoti ty ate qe e don me gjith zemer kur qe nuk besojke ne zot ,, ti si mos besh lutje tek zoti te shkosh ne xhami apo ne shtepi te falesh normal qe sta jep zoti , he cdi si ta paska ba me hy ne internet pa buk u dashka me te lan ty ...

Respekte per temen drita_fr
PM
Top
Strider
Postuar nė: 29.11.2007, 01:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Dashuria per mu eshte-asgjeGjithcka

No coment


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 29.11.2007, 01:18
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007Arbeni_ivetmuar____Gabim je nuk ka qen ajo fati yt nuk do kishe pas nje gjuh te perbashket me te sikur ta kishe nuk do e doje.

Eksperti_____Mir e ki fjal me vend.

Dashuria e sinqert eshte shum e vlershme me shum se bota por per tet dhuruar zoti at qe e don duhet te lutesh dhe aj tet dhuron gjen qe e don Masi ti nuk e kujton Zotin pse te kujton aj ty
Por mundohu te krijojsh nje besim me te fort ne ISLAM
Respekte Pa keq kuptime--Arbeni_ivetmuar--Inshalla zoti te ndihmon.


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
TE_Be
Postuar nė: 29.11.2007, 08:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 440
Antari Nr: 10706
Bashkangjitur: 05.11.2007DASHURIA NUK EGZISTON!!!!

esht vetem nje fjal!

nuk e di..... un deri tani nuk kam dashuruar dhe nuk besoj se egziston dashuri!

tung ju pershendes te gjithve...


----------------------------------------
>Lexo midis reshtave<
Beleidigungen sind die Argumente jener, die über keine Argumente verfügen.
PM
Top
DreniCa
Postuar nė: 29.11.2007, 09:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007Pa Dashuri Ska Jet :D:D
PMUsers Website
Top
zeshkani
  Postuar nė: 29.11.2007, 11:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Dashuria eshte si nje tuf me manaferra qe vetem nje karanfil ne mes e ka.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 29.11.2007, 11:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Dashuria eshte ndjenje a ju qe nuk besoni ne dashuri nuk keni ndjenja!haha
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 29.11.2007, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007No comment


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 06.12.2007, 15:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007Strider mos shiko shum filma


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
basketbolisti
  Postuar nė: 06.12.2007, 15:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007DASHURIA E SHEK. XXI = Interes, interes dhe vetem interes


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top
rina_23
Postuar nė: 06.12.2007, 16:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 432
Antari Nr: 11717
Bashkangjitur: 02.12.2007Hallall pėr kėtė temė drita.

Dashuria ėshtė kėshtu: po dashte me dashuru, dashuron. Po sdeshte, kurrė erėn dashurisė sja ndin

Por mjert na qė e kemi mbrri kėtė koh, ku dashuri gati mė nuk ka. Pajtohem shumė me basketbollistin. Eshtė bė vėshtirė tė dashurosh, sepse nuk din se ēfar qellimi ka partneri, dhe nė kohėn e fundit, shumė dashuri kan marrė fund, sepse nfakt nuk ishte dashuri e sinqert, por mė shumė interes. Kur e kupton kėtė, partnerit i thua vetėm njė gjė: shko N'RRS


----------------------------------------
SHkoni Nlesh krejt...
PM
Top
Alina
Postuar nė: 06.12.2007, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007arysja e egzistences time!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alina nė 06.12.2007, 23:12


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
tea
Postuar nė: 07.12.2007, 00:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 73
Antari Nr: 9262
Bashkangjitur: 31.08.2007DASHURIA... Eshte nji ASGJE e madhe ne nji vend shum te vogel_NE ZEMER_


si vis amari, ama!

NESE DESHIRON TE T DASHUROJNE, DASHURO!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga tea nė 07.12.2007, 00:54


----------------------------------------
do it now taste it later
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio