Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kam Problem Me Zerin Ne Kompjuter
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.05.2007, 14:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007pa dashje kam fshij nga kompjuteri jem drajverin e zerimit, tani kam problem me windovs media player, nuk po funksionon, kur po e hap del: Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There may not be a sound device installed on your computer, it may be in use by another program, or it may not be functioning properly. Futem ne Sounds and Audio Devices, por at eshte e bllokuar butoni advanced. Ok kush ka njohuri rreth kesaj mundesisht te me rekomandoj zgjedhje....flm paraprakisht
PM
Top
pre_hacker
Postuar nė: 03.05.2007, 23:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Ok shoku ja pak a shum po te ndihmoj diqka.
Shko ne properties te My Computer,edhe pastajj ne Hardware dhe pastaj ne Device Manager pastaj kqyre te Sound,video and gamecontrollers a i ki te gjiha mire a po i ki me ngjyre te verdh,e nese e ki ndonje me ngjyre te verdh ateher kliko mbi te dhe pastaj kilko lart tek butoni Driver dhe pastaj ne Update Driver,dhe pastaj shko next,next,next.E nese nuk ti gjen Driverat automatikisht nga Widnowsi,ateher duhesh ta kesh Cd e Driverave te zerit,sigurisht se kur e ke ble PC te kan ardh edhe Cd bashk me PC,e kqyre cila eshte me drivera te zerit edhe qato fute edhe shkon me te njejten procedure si te thash me lart,mirpo kur te mberrish ketu
e mbush kete pik dhe pastaj i gjen driverat se ku i ke ne CD
Fotografi e jashtme

Nese nuk munesh me bo asgje,ateher trego se qfar kartele te zerit ke


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 04.05.2007, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007faleminderit pre_hacker, me udhezimet tua arrita me sukses te zgjedh problemin qe kisha me zerin. Sinqerisht te shpreh faleminderime ti dhe gjithsesi stafit te forumut qe na ka mundesuar kete lloji komunikimi...mbetesh i pershendetur
PM
Top
pre_hacker
Postuar nė: 05.05.2007, 12:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Ska gje Ballisti_gostivarit ne jemi ketu qe te ju ndihojm juve.Edhe mua me vjen mir qe ti e ke zgjedh problemin
Met mira


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio