Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihm!
lili82
Postuar nė: 04.05.2007, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006E kam nje problem.Sa here qe foli me kamer ne MSN mbas do minutave um bllokohet krejt kompjuteri.Monitori del me ngjir te kaltert dhe fishkellon.As nuk mundem me e shkim,veq me hjek kabllen.A mundet dikush mem tregu ku mund te jete problemi.Po shkrun dicka lost fisical mine .....cashtu diqka.

Ngelni te pershendetur.


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 04.05.2007, 15:04
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Coje ne doktor Lili se kona zverdh hehehehe ok seriozisht e kam coje diku ma mir te tregojn ku esht problemi...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 04.05.2007, 15:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007

Lili,

PO me vjen keq me te informu po Zoti te lafte shnosh se qaj kompjuteri yt paska maru per 7 mije vjet, kfit e paska ai, deri qaty paska pas ymyr po dufka me ble ni kompjuter tjeter se ky i joti koka plak edhe koka smu fort (garant virus ka) po mundesh edhe me formatizu kompjuterin, po mem ngu mu e blen njo te ri gance prej shitores edhe ka me te punu kamera bre si sahat hoxhe!!!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
tikki
Postuar nė: 11.05.2007, 11:03
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 5452
Bashkangjitur: 25.01.2007o njeri , mas sigurti osht me formatizu komplet hard diskun, osht mesiguri naj virus, se ndodhin ksi sene, mos u tut veq formatizoje, nese nuk din me formatizu pyt, ju tregojm...tung
PMEmail Poster
Top
pre_hacker
Postuar nė: 11.05.2007, 11:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Shoki kur po te del me ngjyre te kalter,a po te qet ndonje te shkrume aty a jo,a mos po te qet diqka te shkrume me ngjyre te baardh,nese te del keshtu ke problem me Windows,duhesh me bo Format ose Repair Sistemin Operativ,a nese nuk e ke ket problem,ateher mundesh me pas problem me kartelen grafike,po ti trego se qka po te qet ne monitor


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
lili82
Postuar nė: 11.05.2007, 21:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (pre_hacker @ 11.05.2007, 11:55)
Shoki kur po te del me ngjyre te kalter,a po te qet ndonje te shkrume aty a jo,a mos po te qet diqka te shkrume me ngjyre te baardh,nese te del keshtu ke problem me Windows,duhesh me bo Format ose Repair Sistemin Operativ,a nese nuk e ke ket problem,ateher mundesh me pas problem me kartelen grafike,po ti trego se qka po te qet ne monitor

Me ngjyr te kaltert del monitori,ndersa shkrimi del me ngjyr te bardhe.
Shkruan:A problem has been detected and windows has ben shut down to prevent damage to your computer.
E tani me posht shkrun,me fshi programet qe i kam instalu te fundit,dhe programin qe e kam perdor per here te fundit,e nese apet ndodh e njejta gje ateher po thot me ndru adapterin.Cfar adapteri nuk e di!!!
E me posht po shkrun:Beginning dump of physical memory.
Physical memory dump comlete.

Mbasi ta restartoj kompjuterin atehere ne nje dritare te vogel um shkrun qe nje logfil e ben krejt kete problem.
Nese ki njohuri per kete problem dhe normal nese ki mundesi um ndihmon.
Ngel i pershendetur.


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
pre_hacker
Postuar nė: 11.05.2007, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Kqyre shoki,te te pyes edhe diqka,a po mundesh me hi me Safe Mode ne PC.provo me hy me Save Mode ne PC,duke mbajtur te shtypur tastin F2 edhe nese hyn pa problem,ateher provo bere nje skan PC,
edhe pastaj trego perseri nese ke problem


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piratet
Postuar nė: 13.07.2007, 17:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 148
Antari Nr: 6930
Bashkangjitur: 14.04.2007Ne se edhe kjo qe te tha prehacker nuk te funksionon atehere ulu nja 2 ore dhe formatizo
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio