Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jo Shume Serioze Usht-ja Me Webfaqen E Saj!
allma
  Postuar nė: 04.05.2007, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007Do t'i kisha lutur ata qe e mirembajne webfaqen e USHT-se qe te jene shume serioz ne mirembajtjen e webfaqes pasi qe keshtu ajo duket qesharake.

smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
Lauras
Postuar nė: 04.05.2007, 13:01
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 6956
Bashkangjitur: 16.04.2007Kini shume te drejt. Nuk eshte bile e sakte as ne orar te ligjeratave as ne orar te provimeve. Cdo gje publikohet sa per sy e faqe.
Ne degen e anglishtesh orari i ligjeratave ose provimeve cdo here eshte gabim. Nje profesor eshte ne faqen e USHT-se si ligjerues a nje tjeter ne te vertet i mban ligjeratat, gjithashtu edhe me provimet.

Edhe femijet do te kishin patur nje faqe me te organizuare the te sakte.
PM
Top
fato1
Postuar nė: 01.06.2007, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Po pse a mos valle eshte ne dicka tjeter e sakt USHT bre ....per mua qe e njoh punen qe e bejn njerzit aty nuk me vjen qudi se pse ketu(ne web faqen) nuk qenka puna ne regull.....
kaloni mire
PM
Top
princeton
Postuar nė: 08.06.2007, 18:37
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 6293
Bashkangjitur: 13.03.2007Ate web faqe kur e vizitoj me duket si projekt i nxenesve te shkollave fillore. E dobet ne dizajn, linqe te cregullta dhe jofunksionale. Them se eshte turp qe nje universitet mos te kete nje web faqe te kohes. Dicka tjeter qe bien ne sy ne ate faqe eshte se mungojne totalisht informatat per fakultetet, drejtimet e tyre, per administraten, per profesoret, asistentet etj etj etj. Pra eshte nje deshtim i papare. Urgjentisht duhet te intervenohet dhe te dizajnohet nje web faqe akademike dhe funksionale per te gjithe perfshire ketu edhe studentet. Eshte keq kur centralizohen edhe punet teknike te universitetit sic eshte veb faqja. Me sa e di une gjithcka qe vendoset ne kete veb faqe te shemtuar kalon nepermjet rektoratit. smil3dbd4e02c5440.gif
PM
Top
allma
  Postuar nė: 12.06.2007, 21:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007Totalisht pajtohem me ty princeton i dashur se uebfaqja e USHT-se ka linqe te cregullta dhe jofunksionale.

Duhet te gjeje dhe ta paguaj mire rektorati i USHT-se nje profesionist i cili do ta kishte rregulluar pak dritaren e Universitetit. Vizitojeni uebfaqen e UEJL-se, ate te UP-se vetem sa te merrni pak mesim.

Me cdo respekt.

Allma


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
ibrahimrugova
Postuar nė: 27.06.2007, 07:02
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 4964
Bashkangjitur: 30.12.2006Qka po behet keshtu me webfaqen be?
Eshte katastrof dizajni!!!

Tungi
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio