Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Motoret-skuteret
Doruntina
  Postuar nė: 05.05.2007, 22:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Cka mendoni per motoret,respektivisht skuteret a ju pelqejn , a ju vine te rrezikshem.
Une per vete i adhuroj!
PM
Top
studenti-tetovar
Postuar nė: 05.05.2007, 22:21
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 29
Antari Nr: 7023
Bashkangjitur: 21.04.2007Motoret i pelqej ne maximum,mirepo nuk i adhuroj ngase dihet se kush duhet te adhurohet, vetem Krijuesi jone.
Te gjitha llojet e motorave me pelqejne, e sidomos ato qe jane klasike (nuk perjashtohen edhe motoret e garave), Harley, American Chopper, Honda, Kavasaki, Yamaha etj.

Shume teme interesante...
Te lumte Doruntina
PM
Top
studenti-tetovar
Postuar nė: 05.05.2007, 22:28
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 29
Antari Nr: 7023
Bashkangjitur: 21.04.2007Nje video qe me ka tronditur...


http://www.youtube.com/watch?v=lq6C1Ak7kZYAjo qe me shtyu te dua motoret


http://www.youtube.com/watch?v=e20G96Bmfd0
PM
Top
Doruntina
Postuar nė: 05.05.2007, 22:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Po thash me cdohere tema politike tema per problemet e fakultetve,te hap nje teme qe eshte me zbavitese per ne te rinjte dhe mendova per motoret! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Doruntina
Postuar nė: 05.05.2007, 22:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007ME te vertete video fantastike!


Pershendetje.
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 06.05.2007, 21:24
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004edhe un i pelqej shum veq ma shum motorat sport :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 07.05.2007, 09:19
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Me pelqejne shume t'i shoh por s'di te ngas nje motor :(


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
basketbolisti
Postuar nė: 24.05.2007, 15:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007skuterat i urrej, skane asnje lloj sigurie dhe nuk me japin ndonje kenaqesi te vertete...
Me mire do te ishte te kursej per nje kohe te gjate dhe te blej nje veture te vogel (sado e keqe te jete, me e mire se skuterat eshte) smil3dbd4dbc14f3f.gif

ju pershendes dhe dergoj tek te rinjte mesazhin qe te mos rrezikojne pa pasur aspak nevoje me skuterat e famshem,,,eshte fakt se po ndodhin fatkeqesi shume shpesh... smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio