Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Poll OnlyStart new topicStart Poll

> Burgjet Politike Nė Kosovė, BURGOSJET POLITIKE!!!
 
A duhet tė lirohen tė burgosurit politikė, nė Kosovė?
Po ? [ 4 ]  [100.00%]
Jo ? [ 0 ]  [0.00%]
Nuk e di? [ 0 ]  [0.00%]
Gjitėsejt vota: 4
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
vedat.xh
Postuar nė 06.05.2007, 21:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 74
Antari Nr: 5270
Bashkangjitur: 16.01.2007Ju lus qe permes ketij sondazhi te shprehni qendrimin tuaj me te sinqerte.
Keni parasyshe, te burgosurit politike ne Kosove, pas viti '99-te jane te gjithe ish ushtaret e Ushtrise Ēlirimtare te Kosoves, te cilet nuk pranuan nenshtrimin, te ketille qfar kane pranuar shume ish komandante te UĒK-se, e per me keq edhe e shkaterruan UĒK-ne, pra dorezuan armet e ēlirimit, nje ushtrie te huaj....!
Te gjithe ata ish ushtare qe nuk kane pranuar nenshtrimin, jane te tradhetuar, nga komandantet e tyre...!
Sot e asaj dite ne Kosove, po vazhdojne burgjet politike, te gjithe ata qe nuk pajtohen me nenshtrimet servilo-tradhetare te politikes aktuale ne Kosove, Rrrahen, Burgosen, madje edhe vriten.....!
Ne duhet t'i ndalim keto, nje gje te tille vetem bashkimi i shqiptareve mund ta bej, dhe ne do te bashkohemi e ti ndalojme te keqijat.....!


Votoni.....!


----------------------------------------
JO NEGOCIATA
VETĖVENDOSJE!
PMUsers Website
Top

Topic Options Poll OnlyStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio