Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Konkursi dhe pėrshkrimi i literaturės pėr 2006/07
webm
  Postuar nė: 19.05.2006, 18:06
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Tė nderuar,

Ju lutem gjeni bashkangjitur konkursin dhe pėrshkrimin e literaturės pėr vitin akademik 2006/2007.

Nė konkurs, pėrvec numrit tė studentėve, kostos sė studimit dhe kushteve tė regjistrimit nė UEJL, do tė gjeni edhe informacione mbi mbėshtetjen financiare( bursave) pėr studentėt e rinj.

Kėtė vit parashikohen tre lloje ose kategori bursash tė cilat mbulojnė 20 % tė numrit tė studentėve tė rinj.

Kėto materiale janė gjithashtu tė publikuara nė web faqen e Universitetit.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 1814 )
Datotekat e bashkangjitura  doracakweb.pdf


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio