Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si Ndihen Studentet Ne Vende Te Huaj?, si e kalojn jeten politike studentet?
pitoni
  Postuar nė: 07.05.2007, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 84
Antari Nr: 7080
Bashkangjitur: 25.04.2007a nuk eshte me mir qe te kemi njohuri per jeten e studenteve kudo qe jan?
sa jan aktiv ne politik?


----------------------------------------
[COLOR=blue]
Jeta jetohet ashtu si e jeton vete njeriu
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 07.05.2007, 19:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Ty kur e hape kete teme pave pak se ne cfare forumi e hap dhe si e hap? Cka ben kjo teme tek forumi politik, a?
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 08.05.2007, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Ketu ku jetoj bile as nuk merret vesh se si shkojne proēeset politike.mbahen votimet,as behen rremuja as meret vesh ku si u mbajten.sado kudo me interesojne nje ēik deklaratat kontroverze te partise se majte SVP qe kohet e fundit(zgjedhjet e fundit i fitoi me deklaratat-Jashte te huajt,te huajte sjellin probleme) po mundohet te fitoje pike politike duke ngritur moralin nacionalist te Zvicraneve.
Sa per ne Vend,kam lare duart qemoti se do te kete nje permiresim...
Ketu kam nje jete modeste por komode,mesoj,gjate pushimeve me ofrohet mundesia te punoj...
Sidoqofte,edhepse jemi ne sy te keq si shqiptar ne Zvicer,serish jam i kenaqur...sikush ka punen dhe obligimet e veta(pervec shqiptarve natyrisht smil3dbd4e398ff7b.gif ),e nuk me perzihet askush se si pse apo ēfare...
me t'mira


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio