Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jcse-"joint Course In Software Engineering"
alsat
Postuar nė: 08.05.2007, 14:15
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7250
Bashkangjitur: 07.05.2007
Pershendetje!

Jam student i UPT. Kemi zhvilluar para 1 muaji nje kurs 1 javor ne "Inxhinieri softwari" me dy profesor te huaj (nje gjerman dhe nje serb).
(_http://www2.informatik.hu-berlin.de/swt/intkoop/jcse/main.html - faqja e projektit)

Isha i interesuar te di nese ndonje universitet ne Kosove apo Maqedoni e ka zhvilluar perpara kete kurs... dhe te kontaktoja me ndonje student.

Faleminderit.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio