Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Te Fillojme Te Shkruajme Fjale Te Mira!?
kosmonauti
  Postuar nė: 09.05.2007, 20:33
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 6535
Bashkangjitur: 24.03.2007Te nderuar kolege studente, duhet qe ne te fillojme qe perveq profesorave te keqij, te korruptuar, te shkruajm edhe per profesorat e mire sepse besoj qe USHT-ja ka edhe profesora/asistenta te mire.

Prandaj, te fillojme sepse nuk eshte fer vetem te keqijte te permenden kurse ata te miret te harrohen.

Arsimi eshte pune e shenjte. smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
allma
Postuar nė: 09.05.2007, 22:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007I nderuar kolegė, une plotesisht pajtohem me ty dhe meqenese i takoj Fakultetit te Shkencave Humane dhe Arteve do t'i kisha veēuar vetem dy mesimdhenes qe me te vertete jane te pelqyer nga studentet, e ata jane: Dekani prof.dr. Reshat Qahili dhe mr.sc. Arburim Iseni, ka edhe disa te tjere mirepo keta te dy jane me te veēuar nga gjthe te tjeret.

Ideja yte eshte ide shume e mire dhe te faleminderoj une Allma qe e ke hapur nje teme si kjo. Besoj se edhe forumistat tjere do te na bashkangjiten.


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 10.05.2007, 11:59
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Iniciative shume e mire kjo!!!

Te shkruhet dhe per profesoret e mire qe te dallojme te bardhen nga e zeza. E dime qe ka shume te korruptuar e profesore qe s'e kane vendin aty ku jane (se paku sipas postimeve te studenteve) por megjithate s'duhen lene anash profesoret qe kane vlera!!!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio