Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (21) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LOJĖ FJALĖSH (asosacione)..., Aftėsi pėr lidhjen e fjalėve
skystar
Postuar nė: 12.04.2009, 14:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (amiri @ 12.04.2009, 15:02)
dashuria eshte ... eshte nji kopsht me lule po u ule u ngule smil3dbd4e5e7563a.gif

dhe me kurre nuk mund te shkepesh. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
THE_DOCTOR
Postuar nė: 12.04.2009, 14:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 786
Antari Nr: 12156
Bashkangjitur: 23.12.2007 Citim (skystar @ 12.04.2009, 15:27)
dhe me kurre nuk mund te shkepesh. smil3dbd4e5e7563a.gif

E SHKEPMJA ESHTE.....
PM
Top
nl-din
Postuar nė: 12.04.2009, 14:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 427
Antari Nr: 21376
Bashkangjitur: 02.03.2009interneti eshte thesar i dituris smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
jam krenare qe jam shkupjane
PM
Top
festina
Postuar nė: 12.04.2009, 15:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Auuuuuuuuuu lexova disa postime edhe sun u kapa askund qe te vazhdoj mendimin po nejse tema ka mund te dal e mire sepse paska pasur nje fillim te mire ku ne, ne ditet e sotme jemi shume te lidhur me te(internetin)edhe ka qen mire qe tema te vazhdohet ne ate menyre dhe te shofim mire se si e qka ne te vertet na ofron edhe sa perfitojm ne nga kjo, por tema deri ketu paska deviju...por prap ju kisha lutur ne emer te hapsit te temes(te me fal Ai) qe ta vashdojm temen me ma seriozitet...

U po e vazhdoj mendimin e nl-din

Interneti eshte thesar i dituris... te cilin po ditem ta shfrytzojm edhe nje burim ku burojn informacione nga...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga festina nė 12.04.2009, 15:01


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
tetova_te1
Postuar nė: 12.04.2009, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 492
Antari Nr: 20197
Bashkangjitur: 29.01.2009internet edhe te ben budall tu nejt ne kompjuter po ene te ep mend tu mso gjera te reja po ene ni xho ma e rendesishme napermjet interentit fillojn lidhjet e dashurise hehehe


----------------------------------------
Kush s'lufton pėr liri, robėrinė e ka nė shtepi.
PM
Top
Besir.B
  Postuar nė: 12.04.2009, 17:09
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1985
Antari Nr: 19321
Bashkangjitur: 04.01.2009 Citim (tetova_te1 @ 12.04.2009, 16:39)
...internet edhe te ben budall tu nejt ne kompjuter po ene te ep mend tu mso gjera te reja po ene ni xho ma e rendesishme napermjet interentit fillojn lidhjet e dashurise...

... tė cilat nuk zgjasin shume, sepse...


----------------------------------------
"Uji mė i pastėr ėshtė nė burim"
PMUsers Website
Top
festina
Postuar nė: 12.04.2009, 17:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008... tė cilat nuk zgjasin shume, sepse... ajo nuk eshte diqka qe mund te shprehet vetem...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga festina nė 12.04.2009, 17:13


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.04.2009, 17:19
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008festina Postuar nė 12.04.2009, 18:13
 Citim
... tė cilat nuk zgjasin shume, sepse... ajo nuk eshte diqka qe mund te shprehet vetem...


me ane te ketij "lubrifikanti njerzor", ajo (dashuria) kerkon me shume platonizem per tu bere me e bukur dhe me e shprehur, pastaj...


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Essa
Postuar nė: 12.04.2009, 17:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008....pastaj edhe do behet e tille,nese ne ja lejojme vetes,perndryshe padyshim nderpritet gjithqka nese mbetet brenda ketyre kufijve virtual!!!!!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Besir.B
  Postuar nė: 12.04.2009, 17:40
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1985
Antari Nr: 19321
Bashkangjitur: 04.01.2009 Citim (Essa @ 12.04.2009, 18:23)
....pastaj edhe do behet e tille,nese ne ja lejojme vetes,perndryshe padyshim nderpritet gjithqka nese mbetet brenda ketyre kufijve virtual!!!!!!

... sepse virtualiteti nuk eshte gjithcka, per te pasur nje...


----------------------------------------
"Uji mė i pastėr ėshtė nė burim"
PMUsers Website
Top
Essa
Postuar nė: 12.04.2009, 17:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008....nje lidhje te sigurt dhe te sinqert kuptohet,prandaj e mira smires eshte takimi live!!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
cinderella
Postuar nė: 12.04.2009, 17:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 703
Antari Nr: 21995
Bashkangjitur: 03.04.2009....per te pasur nje ekspektacion me te qarte rreth....


----------------------------------------
Me mire qe njerezit nuk i bren ndegjegja, se kushedi sa skelete do shihnim neper rruge..
PM
Top
Besir.B
  Postuar nė: 12.04.2009, 17:46
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1985
Antari Nr: 19321
Bashkangjitur: 04.01.2009hahaha essa, ke ide tmira, por formuloj ne ate menyre, qe ne fund te ngelet dicka per te thene, mos jep konkluzione smil3dbd4e398ff7b.gif Respekt:)


[QUOTE=....per te pasur nje ekspektacion me te qarte rreth.... [/QUOTE]


....pershtypjeve, paragjykime qe i keni patur me heret, pasi qe jo cdo her pershtypjen dhe paragjykimet jane...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Besir.B nė 12.04.2009, 17:48


----------------------------------------
"Uji mė i pastėr ėshtė nė burim"
PMUsers Website
Top
repsekti
Postuar nė: 12.04.2009, 17:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 21615
Bashkangjitur: 12.03.2009paragjykimet jane... te aferta me realitetin prandaj duhet...


----------------------------------------
Po te ishim te lumtur, nuk do te kishim lindur duke qare!!!


PM
Top
Milda
Postuar nė: 12.04.2009, 17:53
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008jane nga njehere te pabaza ,andaj eshte e domozdoshme me u takuar ne kater sy, per te....


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top

Topic Options Faqe: (21) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio