Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pėrshėndetje nga Arbėri
arber ismaili
Postuar nė: 10.05.2007, 12:57
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7266
Bashkangjitur: 08.05.2007tung keni pershendetje te ngrohta nga un Arbri - jam nje antar i ri ju pershendes te gjithve dhe shpresoj tja kaloj bukur ne Web faqen tuaj ju uroj te gjithve shum fat dhe suksese ne te gjitha sferat e jetes ju dua gjith shqiptarve
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 10.05.2007, 14:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na vjen Arber. Urojme te kalosh mire ne mesin tone.
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 10.05.2007, 16:09
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mire se erdhe Arber ... kalofsh mire


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio