Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pėrshėndetje nga Lon1
lon1
  Postuar nė: 10.05.2007, 15:25
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 7302
Bashkangjitur: 10.05.2007jam lon1 per me teper ne loni_monster@hotmail.com
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 10.05.2007, 16:04
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006mire se erdhe loni_monster :D


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 10.05.2007, 20:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na vjen.
Caste te bukura ne faqet e forumit tone studentor.
PM
Top
pre_hacker
Postuar nė: 10.05.2007, 21:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Mire se na vjen Loni,ia kalofsh sa me bukur


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 11.05.2007, 11:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Mir se na erdhe loni1.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkanja
Postuar nė: 11.05.2007, 14:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 6456
Bashkangjitur: 20.03.2007Nje mirseardhje te uroj edhe un


kaloni bukur
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 11.05.2007, 16:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendeteje lonimir se na erdhe te deshiroj te kalosh mir
PM
Top
Drita-CH
Postuar nė: 29.07.2007, 13:18
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 8670
Bashkangjitur: 29.07.2007[FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=red]faliminderit per pershndetje e juja edhe une ashtu ju pershndes ,edhe pse nuk jam studente per monent ,se shpejti edhe une do te jam ne mesi e juja .


----------------------------------------
Mergimtarja
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 29.07.2007, 13:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ok Drita-CH je e mirseardhur ne kete faqe se edhe un jam vetem antar ndoshta nuk me takon edhe bash shum me prit e me percell ne kete web faqapor jam edhe un vetem antar ne kete web shum te mrekullueshem nuk do te thot se vetem studentat duhen te regjistrohen ne kete web por te gjith ata qe kan deshir dhe qe ju pelqen te regjistrohen munden pa marr parasysh se a eshte student a eshte nxenes, profesor, gazetar, bujk etj. jan te mirseardhur ne kete web ndoshta e teprova pak por ma bajni halla a?

Edhe diqka ishalla regjistrohesh sa me shpej ne fakultet dhe do behesh nje studente e shkelqyeshme qe do te kontribosh per veti dhe per shoqrin shqiptar
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
artina
Postuar nė: 30.07.2007, 19:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007pershendetje dhe nga une kaloni bukur te gjithe.Kam munguar per ca kohe dhe nuk kam pasur mundesi qe te hy ne forum.me keni munguar shume...all yuo have a nice time!
PM
Top
zeshkani
  Postuar nė: 30.07.2007, 21:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006artina,flm per pershendetjen edhe ty mbetesh e pershendetur nga un dhe shpresoj se tash do te jesh me e lir dhe do te kesh koh dhe do ta vizitoj ma shpesh kjete forum te mrekullueshem.
Kalo sa me bukur.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
artina
Postuar nė: 31.07.2007, 11:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007faleminderit per pershendetjen edhe une ju pershendes Zeshkan have a nice day!
PM
Top
zeshkani
  Postuar nė: 31.07.2007, 17:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (artina @ 31.07.2007, 11:44)
faleminderit per pershendetjen edhe une ju pershendes Zeshkan have a nice day!

artina

Flm per pershendetjen, mbetesh e pershendetur edhe nga un.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio