Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Kėrkesė pėr kėngė
LoNcHe
Postuar nė: 10.05.2007, 15:37
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 7293
Bashkangjitur: 10.05.2007a mundet naj kush mema gjet kangen Treni per Prizeren nuk di kush e knon
amo edhe textin ? pls
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 10.05.2007, 16:47
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Kengen Ne Tren Per Prizren e ka kenduar per here te pare grupi Gjurmet (nese s'gaboj) dhe qe atehere kjo kenge eshte perpunuar disa here nga grupe dhe kengetare te ndryshem!!!

Ndaje mendjen!!! E do nga GJURMET apo nga keta qe e kane perpunuar!!! Teksti i njejte eshte!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 10.05.2007, 19:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007Lonche,,, kengen tren per prizeren e kendon grupi Iliret
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 11.05.2007, 13:11
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Besnik.S @ 10.05.2007, 19:21)
Lonche,,, kengen tren per prizeren e kendon grupi Iliret

Poashtu edhe grupi Gjurmet dhe nje fare Behare Shala me duket


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
aryy
Postuar nė: 27.05.2007, 01:29
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 3049
Bashkangjitur: 01.10.2006A mundeni me ma qu kenge "ne bankat shkollore moj mike...dy zemra u ndan....." nuk e di titullin por po me duhet urgjent qekjo kenge.

Respect
....Self Aaryy....
PM
Top
aryy
Postuar nė: 27.05.2007, 17:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 3049
Bashkangjitur: 01.10.2006Qka eshte ky forum breee
ala pergjigjen nuk e morra.....per kengen
PM
Top
fitimb
Postuar nė: 28.05.2007, 00:23
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 2399
Bashkangjitur: 27.08.2006aryv :) ta tregoj une

ej ate kenge e kendon Burhan Halili

kenga eresia e ka ose ne bankat shkollore
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
InSiDe
Postuar nė: 30.10.2007, 02:53
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Nese e don Kongen e par qe u kendu .. e knon Grupi Gjurmet - N'tren per Perzeren e qe munesh me Shkarku tek Linku : http://www.speedyshare.com/742379349.html


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
kosowary
Postuar nė: 31.10.2007, 00:24
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 10582
Bashkangjitur: 31.10.2007a mun dikush me ma gjet muzikn

Vllezit susuri - Si Llokum
Erolli - Gjilanasja

faleminderit me rrespect Kosowary
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 31.10.2007, 02:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007une deshat ta ndigjoj nji kčngč mč tč re tč edona llalloshit-"himni i dashurisč",nčse dikush e din ku mund ta gjej le tmč tregoj!


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
webm
Postuar nė: 31.10.2007, 02:44
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (kosowary @ 31.10.2007, 01:24)
Vllezit susuri - Si Llokum

Provo ketu:
http://www.studentet.info/modules/mp3shqip...cat.php?cid=297

Dhe ju lutem ne te ardhmen perdorni kete teme per kerkesa te juaja http://www.studentet.info/modules/ipboard/...?showtopic=2580

Gjitha temat e reja cka do krijohen, do fshihen si dhe antareve do ju jepet verejtje.

Ju flm per mirekuptimin


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio