Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pėrshėndetje nga LoNcHe
LoNcHe
Postuar nė: 10.05.2007, 15:42
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 7293
Bashkangjitur: 10.05.2007Emri : LoNcHe

Mbiemri : Kryeziu

Mosha : 20

Vend Banimi : Kosov

shum pun te mir keni ba brravo studenta :D vec perpara po ju kisha lut qe mos ta leshoni msimin mas forumit se nuk ja vlen qe ta leni msimin per internet
oke ajt met mira ju pershendes krejtve e besoj qe m'bani muhabet :P
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 10.05.2007, 16:01
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mire se erdhe LoNcHe

Rrofsh per sugjerimet!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
LoNcHe
Postuar nė: 10.05.2007, 16:21
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 7293
Bashkangjitur: 10.05.2007mir se ju gjeta
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 10.05.2007, 20:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se vjen LoNcHe.
Te urojme te kalosh mire ne mesin tone.
Debate te embla :)
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 11.05.2007, 11:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006LoNcHe, pike se pari mir se na erdhe dhe e kemi parasysh sygjerimin tend.
Kalofsh bukur ne kete forum.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkanja
Postuar nė: 11.05.2007, 14:31
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 6456
Bashkangjitur: 20.03.2007Mir shum e ke then LoNcHe ashtu eshte te mos e leme mesimin per internetin

ju deshiroj nje dit te bukur te gjithve
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 11.05.2007, 16:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje LoNcHe mir se erdhe dhe te deshiroj qe te kalosh mi rne ket forum
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio