Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Maqedonia Ne Nato, TETOVARI_CH_BE
TETOVARI_CH_BE
  Postuar nė: 11.05.2007, 12:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007Ambasadorėt e SHBA-sė, Britanisė sė Madhe, Sllovendisė dhe Gjermanisė nė NATO e pėrshėndetėn pėparimin e Maqedonisė

Ministrat e punėve tė jashtme dhe tė mbrojtjes, Antonio Milloshovski dhe Llazar Elenovski, nė takimin e djeshėm nė Bruksel i informuan ambasadorėt e SHBA-sė, Britanisė sė Madhe, Sllovenisė dhe Gjermanisė nė NATO, Viktorija Nuland, Hjuard Eldon, Bozho Cerar dhe Edmund Dukvic pėr arritjen e aktiviteteve tė planifikuara qė Maqedonia i ndėrmerr pėr integrimin nė Aleancė.----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
LirimShabani
Postuar nė: 11.05.2007, 12:53
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Tetovari

Baba im thot "ta nxejfsha maqedonin".....ene ta nxejfsha antarsimin ne Nato.............


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio