Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Ylber Jahiu Largohet Apo E Largojne Nga Usshm-ja
r.mislimi
Postuar nė: 11.05.2007, 15:58
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Sekretari i Peergjithshem i USSHM-se Ylber Jahiu ka deklaruar se ka dhene doreheqeje nga USSHM-ja mirpo Bordi drejtues i Unionit tė Studentėve Shqiptarė nė Maqedoni deklaron se ka abuzuar me detyrėn dhe besimin e dhėnė

Cila eshte e verteta dhe perse jep dorheqeje?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Naja
Postuar nė: 11.05.2007, 19:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 2542
Bashkangjitur: 01.09.2006pershendetje perte gjith ne forum e vecanrisht Shkupi007 i cili ofendon ne menyr banale gje e cila nuk i ngjan nje studenti.
Sa per informat tenden Shkupi ta dish se prindi i Ylberit e beri Bustin e Abdylselam Eminit gratis dhe tash ti e shan at po me siguri ju jeni ose Lirimi ose Jetmiri sepse deklerata e Ylberit nuk ju shkon per shtati juve se ju demaskoi deri ne fund. Ylberi eshte sekretar i dyt me radh qe jep dorheqje nga kryesia e cila e udheheq jetmir sejfuli per shkaq korupsioni.Tash lind pyetja se kush nuk ben jetmiri apo te gjith antaret e USSHM qe dita dites japin dorheqje per shkaqe korupsionidhe per shkaqe te ndryshme,ku simbas jush te gjith tjeret qenkan selaka vec ket tjeret na qenkenin bukurosha(jetmiri sejfuli dhe lirim xheladini)ncncnc. Shum keq tani kur antaret e vet e demaskojn jetmirin per vjedhjen e llaptopeve per manipulim me mjetet financjare per bustin per mbarvajtjen e zures, etj etj,,,,,,,,,,,
kushe di ene sa ka vjedhur po koha do e deshmoje sic eshte duke e deshmu dita dites.
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 11.05.2007, 20:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007ENDE NUK KA PLAS SHERI TAMAN NE USSHM YLBERI NUK I KA TREGU TE GJITHA NDERSA SHKUJANI ESHTE TAMAN LIRIM XHELADINI TE CILIT NUK I KONVENONTE YLBERI SE UA PRISHTE PAZARLLEQET JETMIRIT DHE LIRIM XHELADINIT
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 11.05.2007, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007shume teme e rendesishme kjo studenti ja ke qellu hallall
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 12.05.2007, 00:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Kjo eshte nje tollovi qe eshte dashur te plas dhe te tregohet se korupsioni eshte tema kryesore e studenteve per te gjetur menyren se si duhet koruptuar ( metodat me te mira).Ylberi ka dal me akuza shume te renda ndaj udheheqesve te USSHM-se gjegjesisht ndaj kryetarit te saj.Por edhe ato nga "inati" nuk kan ngelur rahat deri sa ja kane "mveshur", do pune qe ai i paska bere anash.

Por dicka do te me interesonte si do te vepronte USSHM-ja tani kur USSH-ja ka gjasa reale qe te arij marveshje bashkpunimi me US UEJL-en.Dhe tani kush do te thiret ne emer te studenteve (USSH-ja) apo te KORUPCIONIT (USSHM-ja).


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
Naja
  Postuar nė: 12.05.2007, 08:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 2542
Bashkangjitur: 01.09.2006E pash dekleraten e USSHM-se ishte shum qesharake duke e ditur nga provoja qe gjithmon ne vet mbrojtje mundohet te sulmoj te shpifn gjeja te pa vrteta sic eshte rasti i Ylberit e shum shum tjer qe pėrgojuan te cilet dhan maksimumin per organizaten, e kush e be ket krejt jan 2 ose tre persona qe simbas tyre e quajn veten te ``SHEJT`` te pagabueshem e gjith te tjeret kan keq perdor detyren ndrsa keta te ``SHEJTIT``(hajdutat qe vjedhin ne koriz te studenteve)asnjeher nuk gabuan.
PM
Top
dadatrime
  Postuar nė: 12.05.2007, 10:10
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 48
Antari Nr: 6943
Bashkangjitur: 15.04.2007Pėrshėndetje Studentė tė nderuar, Urime per temen Studenti, ja u shpalos mė nė fund se kush ėshtė Jetmir Sejfuli qė shokeve tė vet ua ngul thikėn mbas shpine, Jetmiri tė mban nė Union apo nė Partinė e vet deri sa shfrytėzim prej teje e kur e sheh se ska ēka tėt shfrytėzoje mė prej teje ta bėn njė kurth ku pastaj e pergatit terenin per tet larguar nga unioni.
Te shohim tash ne zgjedhje ēka do te bėjė nėse bashkohet USSH-ja me USUSHT-nė ku do te ngele USSHM-ja. Njeriu me i aftė nė kėtė union ka qenė Ylberi po nuk paska dit Jetmiri me vlersu mire kete djale TURP per USSHM-nė-Pėr tė KORUPTUARIT.

Be your own person

Respect----------------------------------------
Don't worry :( Be happy:)
PM
Top
pitoni
Postuar nė: 12.05.2007, 10:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 84
Antari Nr: 7080
Bashkangjitur: 25.04.2007Nuk eshte gje per tu habitur.
Ne nje mjedis ku kemi te koruptuar,mundohemi qe edhe anetaret tjer ti koruptojm,se perndryshe i nxierim jasht.
Unionin e kan bere pron private.
Respekt


----------------------------------------
[COLOR=blue]
Jeta jetohet ashtu si e jeton vete njeriu
PM
Top
unionistudenteve
Postuar nė: 12.05.2007, 15:14
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 7270
Bashkangjitur: 08.05.2007 Citim (ēuni @ 11.05.2007, 20:46)
ENDE NUK KA PLAS SHERI TAMAN NE USSHM YLBERI NUK I KA TREGU TE GJITHA NDERSA SHKUJANI ESHTE TAMAN LIRIM XHELADINI TE CILIT NUK I KONVENONTE YLBERI SE UA PRISHTE PAZARLLEQET JETMIRIT DHE LIRIM XHELADINIT

I ASHTĖQUAJTURI ĒUNI ĖSHTE VETĖ YLBER JAHIJA DHE HABITEMI SE SI REAGON ĒUNI. NCNCNC
PM
Top
unionistudenteve
Postuar nė: 12.05.2007, 15:16
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 7270
Bashkangjitur: 08.05.2007 Citim (parashutisti @ 11.05.2007, 22:58)
shume teme e rendesishme kjo studenti ja ke qellu hallall

I ASHTĖQUAJTURI PARASHUTISTI ĖSHTE ARSIM SINANI DHE HABITEMI PSE REAGON KY PERSON KUR SKA TĖ BĖJĖ ME QĖSHTJET E STUDENTĖVE. NCNCNC
PM
Top
allkaida
Postuar nė: 12.05.2007, 15:33
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7335
Bashkangjitur: 12.05.2007HAHA SA QESHARAK JETMIR SEJFULI ēUNI,PO JU O TE MJERE DUHET TA KUPTONI PRA QE YLBERI PASKA ENDE PER TE THENE,PO YLBER THYJ E MOS TA NIN SE JETMIRIT POM I VJEN FUNDI BASHK ME LIRIM XHELADININ,KUSHTRIM DEMUKAJN DHE KRYETAREN E KUVENDIT, JETMIR SEJFULI YLBERI KA QENE AI QE E BINDI FADIL SULEJMANIN QE TUA FAL ATE GABIM "RASTESISSHEM'' KU JU VET KENI THENE SE NUK DO I JEPET FADIL SULEJMANIT MIRENJOHJE,TI O JETMIR SEJFULI NUK KE DASHT ME I DHANE MIRNJIHJE PROFIT I CILI UA BERI FALE BUSTIN E TI BLEVE GOLF 4.NUK E DI A E KUPTONI JU O TUPA SE CDO ME THENE SUSPENDIM E CKA DOREHEQJE.VIDH JETMIR VIDH SE E KE SJELL TASH I KE DURET CEL PER TE VJEDH ISHALLA ZOTI TE JEP DENIMIN E DUHUR.

lber bravo demaskove usshm e JETMIR SEJFUL (zvėrēės)
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 12.05.2007, 17:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Unioniistudenteve qeket arsim sinani ja kam ni zanin,se arsimi nuk jam un po jam Rama a mbiemnin e kom sinani edhe sjam i maqedonis po jam i kosoves po i njoh do sene atje te ju,a ti nese ki deshir mem njoft qysh dush me njef qysh ta han mendja ty me njef qysh te kish qef mos em perzi me arsima e me sejfulla mu po jam qeky qe jam ta vertetoj qysh ta kish qefin ok ktu ka te drejte secili me dhane mendimet e veta edhe ska kush qe me ndal me dhane mendimin tem kundra kujna jam kam me kon gjithmone.tung pershendetje
PM
Top
unionistudenteve
Postuar nė: 12.05.2007, 17:51
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 7270
Bashkangjitur: 08.05.2007Jashta Temes Staffi
PM
Top
deltari
  Postuar nė: 12.05.2007, 22:51
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 6866
Bashkangjitur: 11.04.2007hahah shum interesant qenka me ne fund e zbuluat krejt njeri tjetrin ska nevoj me ju kerku njeri se kush sa eshte i koruptum tani edhe pak do i nxjeren gjitha te zezat qe ka bo lirim dhe jetmir baben.
Dhe kisha nje korigjim deri te Harun Sheu- Ku e ka gajlen tash USSHM-ja per USSH-en ato e kan gajlen tash se si do te ju dalin te gjitha te zezat mejdan dhe ku do e cojn fytyren kto te USSHM-se , po sbesoj se do ju vi turp se ato nuk skuqen fare se nuk kan ftyr as turp dhe tani me korupcionin jan vllaznu, luja babe luja biznisi i madh na qonka ne USSHM. A ka mundesi te me tregoje dikush se si mund te antarsohem edhe un ne USSHM nashti boj edhe un naj lek.
OFOFOFOF O JETMIR EDHE SHUM PAK KOH TE KAN MBETUR.
PM
Top
kosoWari
Postuar nė: 12.05.2007, 23:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 127
Antari Nr: 6922
Bashkangjitur: 14.04.2007Hey njerz,e kush na qenka ky far zotri ylberi qe e paska pas majt gjall ket USSHM-nė aaa!! po nese ylber jahiu eshte aq i afte ateher ''gjenit'' lindin qdo dite ne bote,por ju qe kaq shum jeni te interesum per ket teme kshyrne tash se ku do te shkoj i gjori ylber jahiu,ndoshta do te punoj per ty dadatrime hėė se masi koka aq i afte paske nevoj per tė apo jo.hemmm
Edhe ju o njerz te cilet u besoni fjaleve te cilit do njeri pse nuk bazohi ne fakte por ne fjal aaa,ja nje fakt po u a jap,me sa di une USSHM-ja e ka nje zyre afer caffe bar ''Mema'' dhe shkoni aty folni ne 4 sy se ky eshte fakt e jo vetem me ba blla-blla blla-blla se ktu eshte leht apo jo,por shkoni aty edhe nese eshte e ver8 ateher ja vlen edhe me fol ma shum,mos ja hupni meritat qe i ka ba kjo organizat a se sbon,edhe kjo ka punu per te mire te studenteve,e nese ka fakte per siq thoni ju ''korrupsion'' ateher ndryshon puna.
Me respect per te gjith
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio