Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> P€janja Erdh Tek Ju, =)
P€JANJA
Postuar nė: 11.05.2007, 22:19
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 7322
Bashkangjitur: 11.05.2007HI, JAM QIKE 18 VJEQARE, NE HOROSKOP SHIGJETARE
E NDIJ VETEN KRENARE QE JAM STUDENTE - KOHA ME E MIRA =)
PRA ISHALLA DO TE KALOJ SA ME MIRE KETU TEK JU..
HOBI JEM ESHTE BELLY DANCE DHE REGJISTRIMI NEPER FORUME HEEH


----------------------------------------
KU KA M€ MłR€ §€ M€ Q€N F€M€N - A§GJ€ §łKUR F€MNA
PM
Top
studenti pr
Postuar nė: 11.05.2007, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 3229
Bashkangjitur: 09.10.2006Pejanja mire se na erdhe uroj te ja kalosh sa me mire ne mesin tone.


----------------------------------------
Llogaritni veten para se te llogaritni!!
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 12.05.2007, 12:05
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Mir se na erdhe pejane

un e pelqej vallzimi po ma shuma te kombtar shqiptar.....suksese ne vallzim per ty dhe ne studime, nese ke hy ktu athere duhet edhe me dhan naj mendim apo replike e nese se ben kta ather hiq mos hajde...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 12.05.2007, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Oooooooo hajde pejane a na ardhshe si vera, ja kalofsh sa ma mire ne kete forum edhe qysh tha Lirimi inkuadrou pak ne forum fole najsen jepe naj mendim!!!!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
P€JANJA
Postuar nė: 12.05.2007, 19:00
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 7322
Bashkangjitur: 11.05.2007 Citim (LirimShabani @ 12.05.2007, 12:05)
Mir se na erdhe pejane

un e pelqej vallzimi po ma shuma te kombtar shqiptar.....suksese ne vallzim per ty dhe ne studime, nese ke hy ktu athere duhet edhe me dhan naj mendim apo replike e nese se ben kta ather hiq mos hajde...

me fal qe prom nuk e shkruva asnje mendim por nuk pata koh e vetem u regjistrova se me pelqej forumi..


----------------------------------------
KU KA M€ MłR€ §€ M€ Q€N F€M€N - A§GJ€ §łKUR F€MNA
PM
Top
sheherlia
Postuar nė: 14.05.2007, 22:27
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7372
Bashkangjitur: 14.05.2007tung ju qoft te gjithve e edhe ty pejane
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 15.05.2007, 08:35
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006PEJANJA
Mire se erdhe, kalofsh sa me mire ketu!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 15.05.2007, 12:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje pejanja mir se paske ardhur te deshiroj te kalosh mir me ne
PM
Top
fato1
Postuar nė: 15.05.2007, 13:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Edhe nje pershendetje nga un mir se ke ardh shpresoj te ja kalosh mire
PM
Top
sapuni
Postuar nė: 15.05.2007, 14:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 7209
Bashkangjitur: 04.05.2007mire se te gjeta ne forum.nje cocek duhesh me e lujt si anetare me e re smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


suksese ne studimet!!!!!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 15.05.2007, 19:48
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Moj Goc Pejane Moj Goc Magjike mire se na erdhe, Te deshiroj tja kalojm sa me mire se bashku me koleget tjere ne forum. Gjitha tmirat :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
DreniCa
Postuar nė: 29.11.2007, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007Mire Se Vjen Pejanee :D
PMUsers Website
Top
InSiDe
Postuar nė: 29.11.2007, 07:28
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007 Citim (P€JANJA @ 11.05.2007, 22:19)
HI, JAM QIKE 18 VJEQARE, NE HOROSKOP SHIGJETARE
E NDIJ VETEN KRENARE QE JAM STUDENTE - KOHA ME E MIRA =)
PRA ISHALLA DO TE KALOJ SA ME MIRE KETU TEK JU..
HOBI JEM ESHTE BELLY DANCE DHE REGJISTRIMI NEPER FORUME HEEH

Pejonja me qet prezentim tondin po me doket qe je hi me lyp fatin smil3dbd4ddd6835f.gif hehe pak hajgare

Ishalla ki me kalu mir bashk me neve edhe shpresoj se do kalosh mir


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
muzi
Postuar nė: 30.11.2007, 12:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007mire se vjen dhe te deshiroj relaksim ketu ne kete mes


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top
dajki
Postuar nė: 30.11.2007, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Mir se na erdhe...Uroj dhe shpresoj qe tia kolosh sa me mir (as me pak e as me shum se une si kaloj ne ket forum) dhe te jesh e bindur se do te beheshg e mvarur nga forumi.

Rrespekt per TY.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio