Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jetmir Sejfuli Akuzon Sadi Bexhetin?
r.mislimi
Postuar nė: 12.05.2007, 11:27
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Krytari i USSHM-se Jetmir Sejfuli akuzon Sadi Bexhetin per punesime te paligjeshme!

Ne kohen kur bashkpunimi mes USSHM-se dhe Rektorit Bexheti ishte e fuqisheme Sadi Bexheti ishte rektori me i sukseshem tani kur bashkpunimi financiar eshte shterur per Unionin Studentor Shqiptar ne Maqedoni ai e humb vleren e rektorit te sukseshem dhe kthehet ne rektor "korruptiv" ateher:


1. Pse USSHM-ja ne krye me Jetmir Sejfulin nuk kan reaguar me pare per paregullist ne USHT?

2. Pse USSHM-ja nuk reagoi me punesimet nepotike qe beri prorektori Arifiknet Xhemaili?

3. Pse u shtypen 5000 kopje te gaztes "Studenti Shqiptar" kur marveshja ishte 3000?

4. A do te dale me gazeta studentore "Studenti Shqiptar" e financuar nga Rektori Bexheti?

5. Pse USSHM-ja nuk jep llogari para studenteve dhe popullit per harxhimet e bustit Abdyselam Eminit?

6. Kush pagoi udhetimet e shpeshta jashta vendit qe bente USSHM-ja?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
dadatrime
  Postuar nė: 12.05.2007, 18:01
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 48
Antari Nr: 6943
Bashkangjitur: 15.04.2007Pershendetje, Student

Jetmir Sejfuli eshte vetem nje katunar i thjeshte i cili kur vjen ne qytet mendon se cka shihet hahet. Ky fare Jetmiri deklaronte se gjoja eshte detyruar bashke me antaret e tjere te unionit te behen lypsa e thonte se Rektori Bexheti nuk na ka financuar sa duhet vetem nje shum te vogel te financave na ka leshuar ne xhiro llogari, ai nuk kishte lana prefekt komune qe nuk e kishte merzit ne telefon e tu ju shku perdite neper zyra tu u ba lyps por ja ariti qellimin ua mori disi paret e e blejti Golf 4 tash nuk e ka gajle.

Te gjitha projektet qe i ka realizuar USSHM-ja i ka finansu Rektori Sadi Bexheti edhe pase ai ka qene ne ato momente shum i zene me pune tjera ne Usht Jetmir Sejfuli si maxhup i shkonte te zyra plus nuk i interesonte se a ka ndonje takim me mediat a me dike tjeter kerkonte takim urgjente me Rektorin vetem e vetem qe rektori t'ja nenshkruan projektin dhe te merte financa pa asnje llogari te bere me pare.
Jetmir Sejfuli se pari duhet ta ndroj fakultetin e pastaj ta akuzon Rektorin ai vet eshte i koruptuar e tash mundohet te tjeret ti akuzoj le ta shoh nje here veten e pastaj te tjeret.

Pershendetje----------------------------------------
Don't worry :( Be happy:)
PM
Top
genc gashi
Postuar nė: 13.05.2007, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Studenti, tash kjo teme eshte hapur per USSHM-en apo per antaret?

Le te dale ndonje nga USSHM-ja e le ti thote popullit pergjigjet e bera te kuptojm edhe ne xhinja se cka hahet e cka nuk hahet ne kete milet.


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
SIZIFI
Postuar nė: 17.06.2007, 13:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 171
Antari Nr: 7390
Bashkangjitur: 15.05.2007JETMIR SEJFULI E PERKRAHU RRAHJEN E STUDENTEVE NE AKADEMIN E USHT-se TANI ESHTE KTHYER E E KUNDERSHTON REKTORIN ,PO SHIFET SHUM QART SE JETMIR MISTRECI E KA BA EDHE KARTELEN STUDENTORE FALLCO , EDHE ME REKTORIN I KA PRISH PUNET SEPSE NUK PO E FINANSON ME , KEQPERDORI BUSTIN E DESHMORIT ABDYLSELAM EMINI , PO JU KERCNOJKE STUDENTEVE , DHE KESHTU ME RADH PER GJERA TE TJERA DO TI KUPTOJM ME VON , NUK KA FAJ SE REKTORI JA KA NDAL GRAZHDIN EDHE E KUNDERSHTON SA KISHTE MA HANGER PI TINA REKTOR ME TE MNIR NUK KISHTE HEHEHEHEE TASH NUK KA FAJ E KUNDERSHTON


PRESIM NE VAZHDIM QKA DO TE SHPIK KY NJERI ...........!
PM
Top
fatoni985
Postuar nė: 17.06.2007, 13:36
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 7875
Bashkangjitur: 17.06.2007ke shume te drejte o jetmir,se edhe konkursin qe ka hapur sadiu e ka me direktiva ye pdsh ,per me pastru kuadrot qe sjane pdsh
PM
Top
SIZIFI
Postuar nė: 17.06.2007, 13:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 171
Antari Nr: 7390
Bashkangjitur: 15.05.2007FATONI985PO PO KA TE DREJT SI JO SEPSE EDHE JU QE JENI AFER TIJ JUESHTE NDAL GRAZHDI KA JETMIRI KENI EDHE JU SERVILLAT E TIJ ................! NUK KA AI NUK KENI AS JU .
PM
Top
Lefko
Postuar nė: 17.06.2007, 14:06
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 7877
Bashkangjitur: 17.06.2007oo smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif
PM
Top
studenti tetovar
Postuar nė: 17.06.2007, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 76
Antari Nr: 7353
Bashkangjitur: 13.05.2007psh. student se pari me vie mir qe gjithcka po del ne shesh,dhe te gjith e njohim ngadal se kush eshte jetmir s.ne usshm note mesatare te lartye kene vetem lirim xheladini,lirim shabani,drita ahmeti,ish sekretari ylber jahija zv sekretarja qe emrin nuk ja di, zv kryetarja e deges ne uejl,kryetari i deges se shkupit zv.kryetarja e deges se shkupit,e disa te tjere,nga burime te sakte ju them se j sejfuli noten mesat. e ka 6.00 po ashtu kushtrim demukaj 6-7.5 sakt se di,po ne kte union ka edhe jerez te cilet nuk kane qasje fare ne finaca, do e u larguan pse nuk dhane pergjigje ndoshta sen e moren ate qe deshten ose nuk paskan dash sinq.te vjedhin nga studentet,ok tek ylberi revolten duhet ta kuotojme se atij i mbeti hatri se usshm nuk ja pagujti babin per punen e bustit, azizi per shkaqe personale,e more student shum te mira paret po pse rektori nuk e akuzon publikisht j.s. se ke vjedh,ajo shifet haptas po ne nuk jemi kompetent per kete,ai qe ua ka dhene heshte pse? cull i perzim mjer ai qe do digjet po te jeni te sig.se per tu djeg do digjemi ne studentet e pak me shum Azizi dhe Ylberi se ata e nisen horenluja bab luja
PM
Top
deltari
  Postuar nė: 18.06.2007, 00:02
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 6866
Bashkangjitur: 11.04.2007Fillimishte desha te pershendes te gjith studentet sepse nje koh te gjat nuk e paskam hapur faqen STUDENTET INFO.
Ktu shoh shum gjera interesante po mir bre ju te USSHM-se pse nuk dIlin me nje deklerat te studentet info te tregoni se cka behet me ju ku jeni jeni humb ose le te del Lirim Shabani le te tregoj se cka behet me ket organizat tash, se ne te kalumen ishte shum aktiv ne mbrojte te dinjitetit te kesaj organizate dua sqarim nga dikush cka eshte duke u ber me USSHM-ne, me siguri nuk kan guxim te dalin e te shprehen pas gjitha atyre(pislleqeve) qe beri kjo organizate ne krYe me Jetmir BABEN smil3dbd4df1944ee.gif
PM
Top
SIZIFI
Postuar nė: 20.06.2007, 13:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 171
Antari Nr: 7390
Bashkangjitur: 15.05.2007deltari


PO QFAR KAN PER TE TREGUAR PISLLIQET E TYRE QE I KAN BA
E SA I PERKET LIRIM SHABANIT OSE JU KA KERCNU JETMIR BOSSI OSE EDHE AI ESHTE I PERZIER NE KET KAOSS KORRUPCIONI PER ATE NUK DEL NESE ESHTE NE REVIST ESHTE I KORRUPTUAR DHE AI GJITHQKA DO TE SHIFET KUR TE DEL REVISTA E JETMIRIT KUSH ESHTE ATY NE RVIST JU VJEN ERA KORRUPCION DO TA KUPTOJM PAK ME VON
DHE GJITHQKA DO TE DEL NE SHESHUJKU QIMEN E NDERRON PO TEZEN NUK HARRON OOOO HAJREDIN PASHA PO I BJN RADIKLES THON KU JAN KTA PROJETKET .......................))"
PM
Top
deltari
  Postuar nė: 20.06.2007, 23:04
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 6866
Bashkangjitur: 11.04.2007Nuk e di a keni lexu student te nderuar sot ne gazeten lajm jetmir sejfuli akuzon per dicka ncncnc nuk meret me veten po mundohet te akuzoj tjeret ne vend qe te krkoje falje publke per keqperdorimet qe beri po del kundrshton tjeret turp.A Lirimi qe xhdo her e flet te drejten me duket se tsh nuk fjal apo nuk i konvenon e drejta. Hajde lirim shprehu tash ti
PM
Top
SIZIFI
Postuar nė: 21.06.2007, 10:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 171
Antari Nr: 7390
Bashkangjitur: 15.05.2007mirmengjesi interesi kjo eshte e trea qe po bene jetmir sejfuli
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio