Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Usht-ja Ne Dy Fraksione, Bardhyli Dhe Pdsh-ja
genc gashi
Postuar nė: 15.05.2007, 09:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Tani kur USHT-ja mori timonin e drejte per nje rruge te ndryshimeve dhe krijimin e nje imazhi te mire tek studentet ajo po ndahet ne dy tabore edhe ate te Bardhyl Mahmutit dhe Partise ne Pushtet.
Punesimet mund te behen vetem nese intervenohet tek Bardhyl Mahmuti ose te kesh Libreze te PDSH-se.
Nje shok i imi deshironte te kandidoj per assistent ne USHT por me tha " Ej luja nonen se dij ke ta xhi te intervenoj te Bardhyl Mamuti ose ta mar librezen e PDSH-se, katastrof ma majer mos ja rasi asnonit".
Ndersa une i parashtrova nje pyetje po cka ben Sadi Bexheti, ehh Sadi Bexheti ka laj lesh nuk e pyet kush ate me.

Cka i thone kesaj pune? Hip se te vrava zdrip se te vrava ri ne mes se te ēava...


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
kosmonauti
  Postuar nė: 16.05.2007, 14:40
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 6535
Bashkangjitur: 24.03.2007Halis sadi bexheti ka lajt l**h. Dita dites ene Menduhi do ja kruje b....n kti! smil3dbd4e02c5440.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio