Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PSE BDI-JA E SHITI NDESHJEN SHKENDIJA-MAKEDONIJA, POLITIZIMI I FUTBOLLIT
Ben_i
Postuar nė: 26.05.2006, 20:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 1073
Bashkangjitur: 23.04.2006Ju jeni koshiente se ndeshja e fundollit ne mes te Shkendijes-Maqedonia u shit nga BDI-ja duke i genjyer tifozet se fitorja eshte e sigurte..

Kryesia e Shkendijes duhet te jape doreheqje..
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 27.05.2006, 09:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006the pary startet???
LOL-eshte per tu cuditur
cka nuk po shkruajne dhe cka nuk do degjosh ne kete forum?
Nuk ta ze per te madhe sepse tani fillon edhe fushata zgjedhore,e akuzat e PDSH(bordelit te prostitutave)bien ne nivel kaq te ulet
Populli gjykon dhe vlerson te verteten

PMUsers Website
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 27.05.2006, 10:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006E Beni tash e teprove vertet

Per juve sa po kutpoj vetem njeri qenka i keq e tjetri aspak...nuk e di cfar moshe keni dhe sa i dini proceset politike qe kane ndodhur ne pergjithsi tek shqiptaret..veq shume gabim je sepse faje ka edhe BDI por ka edhe PPD e PDSH...nuk e di si eshte e mundur qe njera te jet dreq e tjetra vetem melaqe dhe aspak dreq...

suksese


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Lediani
Postuar nė: 27.05.2006, 13:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Kjo ,e te vertete eshte per tu cuditur, por futbolli keto i ka....te gjithe ata qe ishin ne stadium, ashtu si dhe une...ngelem te zhgenjyer nga ai rezultat.
Per mendmin tim Kryesia e FK SHKENDIJA 79 te japi doreheqjen
PM
Top
Ben_i
Postuar nė: 28.05.2006, 17:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 1073
Bashkangjitur: 23.04.2006Happy_Soldier

shkup_kercovariSi nuk u vjen turp te mi parshtroni keto pyetje. Ne ishim ne fudboll keta te BDI-se thonin se punet jane krye ne do te fitojm. Ne fund u kthyem me gishtin ne b...
keta i mbushen autobuset per te na derguar ne Shkup, pra per te humbur. Hazbi Lika dhe Abdilhalim kasami e kane shitur ndeshjen....

Su nuk ju vjen turp edhe atyre, edhe, BDI-se stadiumi i mbushet per plot me tifoz kuq e zi, pas te gjitha sharjeve, e shiten lojen.....

Ky eshte turpi i sportit shqiptar.
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 29.05.2006, 06:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Beni_i...
Me te vertete ashtu eshte sic thua ti...Bravo.....
PM
Top
Ben_i
Postuar nė: 31.05.2006, 18:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 1073
Bashkangjitur: 23.04.2006Ky eshte edhe nje deshtim i radhes nga BDI-ja.
E shiten ndeshjen e fudbollit....
PM
Top
Quasimodo
Postuar nė: 08.06.2006, 20:26
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 1028
Bashkangjitur: 15.04.2006 Citim (shkup_kercovari @ 27.05.2006, 09:33)
the pary startet???
LOL-eshte per tu cuditur
cka nuk po shkruajne dhe cka nuk do degjosh ne kete forum?
Nuk ta ze per te madhe sepse tani fillon edhe fushata zgjedhore,e akuzat e PDSH(bordelit te prostitutave)bien ne nivel kaq te ulet
Populli gjykon dhe vlerson te verteten

Ashtu eshte kercovari, se po shof do sold-asses ne kete forum, edhe uragan ne kine po pati, e ka fajin nje ng apartite tona...sa qesharake....nga pleshti dhjam kerkojne..po or te marre aj me tregoni se ng a sa para apo nga sa grushta fytyures ju jep qe te shitni kesij pallavra...te keni turp..se spaskeni pasur lidhje...un me spso hyj kur ne kete forum se ketu spaska gje ng agjeja, edhe plus studentet.info e ka emrin...Shkendija nanen...

Lamtumire...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio