Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mos Gjyko,hulumto
city
Postuar nė: 16.05.2007, 00:59
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 7398
Bashkangjitur: 16.05.2007sipas temave dhe krahasimeve e universiteteve qe i beni ju antaret e forumit jan, nuk mundet me i krahasu ne at menyr univeristet sepse secili ka avantazhet dhe disavantazhet e veta. Nese deshironi qe te krahasoheni ateher beni gara per shembull per Business Plan ma te mir, edeh nje gje universitetin e bejn studetet e jo profesort nese studete mesojn dhe japin mundine tyre ateher ka sukses.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio