Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Forza Inter !
Besnik.S
Postuar nė: 16.05.2007, 13:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007A besoni se interi do te mbisundon edhe 5 vite me se paku ne Itali, si rezultat i mospasjes konkurence te forte...
Juventusi pritet te hyje ne Serie A, por jo me forca te meparshme, Milani shihet se nuk po lulezon si mepare ne Serie A,,,,
Thjesht pres mendime te juaja ne lidhje me kete FAKT...
Perndryshe jam fans i INTERIT smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
lili82
Postuar nė: 16.05.2007, 18:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (Besnik.S @ 16.05.2007, 13:41)
A besoni se interi do te mbisundon edhe 5 vite me se paku ne Itali, si rezultat i mospasjes konkurence te forte...
Juventusi pritet te hyje ne Serie A, por jo me forca te meparshme, Milani shihet se nuk po lulezon si mepare ne Serie A,,,,
Thjesht pres mendime te juaja ne lidhje me kete FAKT...
Perndryshe jam fans i INTERIT smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Me do perforcime te mira,nashta dot kete shanc se paku edhe 1 sezon e per ma shum sma mer mendja.
Sezonin e ardhshem dot kete konkurenc ma te madhe nga Fiorentina dhe Napoli nese hin ne seri a.
Ki eshte mendimi jem :)


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 16.05.2007, 18:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Edhe une jom ni simpatizus i flakte i Interit edhe shpresoj se edhe kete edicion(po mendoj per edicionin 2007-08) mirepo edhe edicionet tjera Interi te jete kampion, gjithashtu kisha pas shume deshire qe edicionin e ardhshem te jete fitues i Champion League.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 16.05.2007, 18:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Pershendetje,urime per temen.

Jam simpatizues i INTERIT dhe shpresoj se per disa vjet me rradhe nuk do te kete konkurence te forte,dhe i uroj qe ne sezonin e ardhshem te jete champion i Evropes.
forza inter...
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
basketbolisti
Postuar nė: 24.05.2007, 15:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007Edhe une kam te njejtin mendim me krijuesin e temes, FORZA INTER!!! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio