Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> JU LUTEM PER NDIHME
luan2u
  Postuar nė: 26.05.2006, 20:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006PERSHENDETJE
JU LUS NESE KA MUNDESI DIKUSH ME MI TREGU AFATET E : E DR. ADMINISTRATIVE, E DR.CIVILE,

EKONOMIA E APLIKUAR.

JU FALEMNDERIT.
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 27.05.2006, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Me mire shko interesohu ne Administrat ose ne Rektorat, ato duhet ti dine me mire se ne ketu
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 27.05.2006, 15:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Ledian gjendem ne Sloveni, i luta shoket por ata nuk kan kohe,prandaj u drejtova ketu!!!!
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 29.05.2006, 06:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Hmmmm.....epo mire pra...NQS do te marre vesh dicka une nga provimet do tju lajmeroj permes internetit
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 29.05.2006, 09:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Te lumte or burre, te falem per nderin

Pershendes.
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 30.05.2006, 02:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006oki oki
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 08.06.2006, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006eh more Luan kot po presim ce dy jave per ndihme per keto provimet, normal koleget tane qe jane ne tetove skane kohe qe te na ndihmojne, meren me gjera tjera, meren me politike, meren me bdi-ne dhe pdsh-ne, kaluan dy jave dhe asnjeri se gjeti te ruges qe te sjell ndonje informacion per provimet,,,, une se di se cfar funksioni ka kjo web-faqe,, mos valle esshte faqe ku te meremi vec me partite politike?
momentalisht ska asgje te vlefshme per nje student.....perleshje dhe percarje mes studentve po, jepet te verehet !!!!

p.s ja nje faqe solide per studentet qe kisha edhe une deshire qe kjo web faqja jone te jete...
www.usp.ba

me respekt
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio